SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SuperPump250__Creatine__HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2824


Mam dokładnie to co na focie.
SuperPump dokupiłem w czasie jak skończyłem faze nasycenia kreatyną

Cel ogólny to powrót do formy.

Diety nie mam, chodź jem codzień rybe,serek wiejski, twaróg itd.
jem mało węgli.


moje dawkowanie supli to:

3x dziennie po 3 tab. amino1500
3x dziennie po 4 tab. HMB
2x dziennie po 5gr. kreatyny
40 min. przed treningiem SuperPump
2x dziennie porcja odżywki.




Być może to dawkowanie jest z***ane bo nie zabardzo się na tym znam,



Ktoś mógłby mi dać pare rad codo dawkowania i ewentualnie czy warto coś dokupić??

" Nie bój się zmiany na lepsze "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
dawkowanie dobre.

dokup jedzenia i zadbaj o to co wkładasz do brzucha.

inaczej nic z tego nie będzie.

trening mądry ukierunkowany na progres a nie machanie tego samego cały czas.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2824
a połączenie supli dobre czy coś zmienić?

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
w porządku.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26796
Siema.. ostatnio jadlem Massacre + Xpand.. panda sie skonczyla to zakupilem wlasnie Pumpa i teraz jak byscie jedli MAss + PumP jak narazie jem naczczo Pumpa przed treningiem Mass.. i po treningu jeszcze rraz pumpa i nie wiem czy nie za duzo, i jak z ta kolejnsocia ;]

dzieki za pomoc.

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2571
pump pzred treningiem a massakra po treningu, też z rana na czczo,no i massacra w dni nie treningowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26796
dokupie sobie cellpimpa i bede wciaggal rano przed treningiem pumpa i po massacre ;] i nietrenigowe moze cell puma albo mono co doradzacie??

dzieki za pomoc.

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26796
Czekaaaaaaaaaaam na pomoc;P

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
daty.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Maly dylemat co wybrac

Następny temat

Pomoc w wyborze odżywki

electro
Polecane artykuły