SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prodze o rade , cykl bez krety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1137
witam,

Robie tak : Cykl kreatynowy (kcal na +, masa) >> Cykl niekreatynowy (bilans 0 + aeroby, lekka redukcja fatu) >>kreatynowy>> itd.

Czy w czasie przerwy od kreatyny branie AAKG będzie ok?? Jest to podczas lekkiej redukcji.

Zalezy mi głównie na sile, bo przecież masy na redukcji nie zrobie:)

Planuję jeść aakg + kawa (kofeina)przed treningiem tylko.

Czy odnotowaliście przyrosty sily po aakg, ale takie trwalsze a nie tylko podczas brania aakg??
Czy brać tylko przed treningiem? a moze jakieś małe dawki w dni NT?
Czy może polecicie jakis inny cykl niekreatynowy? myslałem o WF ale za drogie....

-.-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6133
aakg kopie bierz 6 kapsów z kawą jak chcesz, siła idzie ;)

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Czy odnotowaliście przyrosty sily po aakg, ale takie trwalsze a nie tylko podczas brania aakg??-to zalezy od diety, za duze nadzieje wiezesz z suplami, od tego sie nie rosnie
Czy brać tylko przed treningiem? a moze jakieś małe dawki w dni NT?-tylko w treningowe przed treningiem i ze 2c po
Czy może polecicie jakis inny cykl niekreatynowy? myslałem o WF ale za drogie....
https://www.sfd.pl/jakie_suple_pomiedzy_cyklami_kreatynowymi_-t443136-s3.html


Co do robienia sily na redukcji to tez nie zbyt trafiony pomysl moim zdaniem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1137
ok dzięki za konkretna odpowiedz:)

wiesz no diete mam... no a jak wydaje kase na suple to tez pasuje cos z nich wyciagnac.

Wydaje mi sie ze aakg +kofa będzie ok jak dla mnie, najtaniej wyjdzie.

No to taka lekka redukcja. Jesli nie zrobie siły to chociaż zapobiege jej spadkom, a to zawsze cos.

-.-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
świetnie byłoby wziąc bcaa i argininę, jednakże jesli jest to juz problem $ - to lepiej w takiej sytuacji moim zdaniem jest wziąć bcaa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1137
argininę to sie rozumie aakg tak??:) bo aakg zawiera ten związek jak kojarze...

-.-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
imo jak już brać cos takiego to cały czas...

cykle z tego robic?

PO CO?

Brać aby brać ?? Bo musze coś brać jak robię przerwę od kretki?

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...no wlasciwie tak, kreatyna ma swoja specyfikę i raczej powinno sie ja brac cyklicznie, aakg, bcaa juz takiej specyfiki nie posiadająwięc nie jest wlasciwe ujmowac je w cykle
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo Speed extreme

Następny temat

stosunek efektycena-co wybrać?

electro
Polecane artykuły