SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

115 km... Czy to nie zadużo?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Niedawno z moim tata przejechaliśmy na rowerach 115 km z 4 odpoczynkami w tym 2 byly mniej wiecej po 1 godz (ale to nie z naszej woli tyle trwaly). Wszystko ładnie pięknie do puki kolega nie powiedział, ze w wieku lat 13 (bo tyle mam) to za dlugi dystans ze moge miec problemy ze stawami. Nie wiem czy się tym przejmowac zawsze wydawalo mi się że rower to zdrowie lecz moze i tu sprawdza sie przyslowie "co za dużo to nie zdrowo" prosze powiedzcie czy mam sie czym martwic czy raczej stanąć dumnie na swoim i robić czesciej takie rajdy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 945
A bolały Cię kolana po tej wycieczce?

Szpecjalista ;]
Freeride/downhill

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4048
Prawdopodobnie jesli czesto bedziesz robil sobie takie wcycieczki moze wystapic potem problem z twoimi stawami, odradzilbym az tak dlugie dystanse. pozdrawiam :)

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3376
Zapytaj taty ile przejechałeś dokładnie, bo nie chce mi się wierzyć ze 115
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1332
Jezeli zadko jezdzic na rowerze to taki wypad na 115 km noto lekka przesada;s
Jezeli jezdzisz chociaz raz w tygodniu (20km+) to ok
Ja tam bez odpoczynku, treningowo tyle sobie jezdze xD


Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 83 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
ee Graba, bez przesady, jak chłopak tydzień ostro poćwiczy, to potem z palcem w du.pie sobie poradzi. pozdro

głupie pytanie - głupia odpowiedź

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7821
Ja bardzo często jeżdżę 100+ km, od lat, i nic mi nigdy nie było.. a kolana rozwaliłem sobie po kilku dniach biegania 50minut po betonie (wystarczyło kilka dni by pojawiły się bóle :/)

Tak więc myślę że rower jest bardzo "lajtowy"..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
zawsze mozna sie zaopatrzyc w glukozamine i inne srodki na stawy

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skarżyński

Następny temat

Super Książka!!!!!

electro
Polecane artykuły