SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jabłczan kreatyny cm3 - trening na basenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
Mam pytanie. Planuje sobie zrobić trening 5 tygodniowy na basenie w poniedzialki srody i piatki i zażywać w tym czasie jabłczan kreatyny cm3. Jest to dobry pomysł? Prosze o dobre rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42318
Jaki ma byc cel cyklu?Bo jesli chodzi o zwiekszenie wytrzymalosci to okAle lepiej napisz jakie masz zalozenia + ankieta
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
kreatyna nie działa doraznie, zeby przejawiala pelne spektrum dzialania musisz osiagnac nasycenie nią komorek miesniowych.
takze tylko cykliczne lub stale dawkowanie, nie dorazne bo imo jest bezsensowne.
z doraznych mozesz zastosowac cytruline, jej związki i prekursory (arginina, aakg itd)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
j.w

Kreatynę cyklicznie 6-8tyg lub stała suplementacja

dla wytrzymałości cm3 dobre ale są też inne formy kreatyny CEE,Piro

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
Głównie moim celem jest rzeźba. Jaka by była dobra kreatyna na rzeźbe ćwicząc na basenie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
Na rzeźbe to nadaje się dobra dieta redukcyjna i spalacze, kreatyna w rzeźbie ci raczej nie pomoże...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
a jaka odżywka była by dobra?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
Prosiłbym o jakiś link :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massacra + Fat Burner

Następny temat

pytanie.

electro
Polecane artykuły