SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

WODYN / Sierpien 2008 / Podstawowe cwiczenia siłowe

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50784

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25350
Masa jest!Łapa,nogi i plecy dobre,ale klata chyba słaba czy mi się tylko tak wydaje?oczywiście sog za prace
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4467
Ja też jestem z III LO w Suwałkach :D, Wojtek jaka klasa?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 5127 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 98182
fasset @ nie ma co tutaj smietnika robic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16409
Wodyn jeśli moge prosić to spójrz na miala :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1226
sogacior za nie picie i nie palenie ;p

"O tak, bardzo bym chciała! Mój kochany!" mihym mihym
<...między jej udami bądz jak dzik wściekły byk...>

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Kozak1239

Masa jest!Łapa,nogi i plecy dobre,ale klata chyba słaba czy mi się tylko tak wydaje?oczywiście sog za prace

klate mam lepsza niz wszytko inne razem wziete, wiec nie wiem skad bierzesz te pomysły

aha

znasz kogos ciskajacego ok 200 kg co ma slaba klate?


Rybas

Co do poprawy?
Moim skromnym zdaniem przydało by sie klatke bardziej uwypuklic,


Caly czas sie uwypukla,
przeciez jej nie olewam, rosnie

poprawic wierzchołek bicepsa



sorry nie ma takiego miesnia jak wierzcholek bicepsa, wiec moge zamiast tego poprawic bicepsa i brachialisa



no i łydki ( ale trudno je dobrze ocenic na tych zdjeciach).

no wiem, wiem, ale jakos tam idą


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2008-09-20 19:44:02

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
aha

znasz kogos ciskajacego ok 200 kg co ma slaba klate?


wyciśniesz 200?

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 167
Wodyn proszę ciebie i innych o obejrzenie mojego planu i napisaniu jakie zmiany dokonać. plan wygląda następującą:
PN-klatka
WT-biceps
ŚR-triceps
PT-barki
SO-plecy
no i jeszcze minimum 2 razy w tygodniu brzuch
Mój staż na siłowni to rok w tym 3 miesiące przerwy
Pomóżcie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 167
ćwiczę na nim od poniedziałku
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wodyn
sorry nie ma takiego miesnia jak wierzcholek bicepsa, wiec moge zamiast tego poprawic bicepsa i brachialisa \

A kiedy ja napisałem ze wierzchołek bicepsa to miesien?
Czepiasz sie słówek i nie wiem co to ma na celu

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2008-09-21 10:22:41

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2008-09-21 10:22:50
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

16latek do oceny

Następny temat

forma plaża 2008

electro
Polecane artykuły