SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pytanie o białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
http://allegro.pl/item432268080_serwatka_bialko_4500_gr_wiadro_super_opakowanie.html

czy te białko nie różni się niczym od tych innych na allegro i ma takie same zastosowanie ? jakie ma + i -???

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
rozni sie za***ista naklejka na wiaderku
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
ale opłaca się to brac czy tylko to jest pic na wode?

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1857
No i nazwą poza tym zaraz ten temat zostanie usunięty


CZYAJ REGULAMIN !!!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
no nie można linków z allegro wystawiać... ale może ktoś mi na gg pomoże wybrać białko???

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
widzac ze szukasz czegos taniego polecam ostrowie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4853
Ostrowia jest git... A to z tego linku to lipa. Chyba ze za darmo Ci dadza to bierz, zawsze sie przyda.

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9436
nie kupuj tego kalu
chcesz zaszalec? kup odtluszczone mleko w proszku (ma 2 razy wiecej bialka)
a jak szukasz taniej ostrowii to zagadaj do mnie na gg
cos sie wymysli

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4853
Ale sie skyline reklamujesz... gdzie nie popatrze na temat o białku to ty jestes

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na drugi cykl?

Następny temat

Kreatyna tańsza, a droższa

electro
Polecane artykuły