SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

L-Karnityna czy jakis spalacz i dodatkowo kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
wiek: 18lat
wzrost: 182cm
waga: 85kg

staż: (ostatnio) 2 miesiące na siłowni 3-4 razy w tygodniu + bieganie + basen

chciałbym jeszcze zrzucic z wagi. polecacie L-karnityne czy jakis spalacz typu, np. Body Fire ?
czy do tego moglbym brac kreatyne na przyrost miesni ?
ma to jakis sens?
bardzo prosze o rady bo chcialbym sie za siebie bardziej wziasc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
Thermo Speed Extreme kup to nie wiem co to Body Fire ale jak sie spalisz to będzie zonk ;) dieta na(-) + suple + Trening i aeroby i schudniesz "szybko"

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16899
diete masz odpowiednio dobrana?


bez diety to nawet suple nie pomoga

always the sun

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
Dieta to podstawa Kolego. Jak ułożysz diete to możesz wzaśc L-karnityne w płynie np. treca wychodzi kożystnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
diete mam juz na redukcje.
chce sie dowiedziec czy lepiej do tego spalacze czy l-karnityne wziasc. co lepiej? co daje lepsze efekty?
i czy do tego oplaca sie brac kreatyne by zwiekszyc mase miesniowa?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
podstaw nie masz
l-karnityna to slaby produkt
wybierz TSE - Thermo Speed Extreme
da ci lepsze efekty

kretke mozesz brac, ale nie monohydrate

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
a to jaka diete powinienem miec?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
to w kOńcu masz ta diete czy nie masz?

powinieneś mieć redukcyjną- z ujemnym/zerowym bilansem kalorii, odpowiednimi proporcjami bialek, wegl, i tłuszczy- z ograniczeniem raczej najwiekszym tych w środku... o szczegóły jednak pytaj, czytaj, rozmyslaj w dziale ODŻYWIANIE!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-09-15 17:35:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
mam ale dudek napisal ze nie mam podstaw wiec myslalem ze musze miec jakas inna diete.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
a jaka kreatyne byscie polecili do mojej diety redukcyjnej oraz do l-karnityny?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
do jakiej l-karnityny chyba DUDEK napisal Ci...

"l-karnityna to slaby produkt
wybierz TSE - Thermo Speed Extreme"

czytasz wogole co sie do Ciebie pisze

kretke po mojemu to dopiero jak bedziesz miał staż wiekszy niz pol roku a narazie dieta na ujemny bilans i spalacz no i oczywiscie siłka i aeroby

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
dziekuje wszystkim za odpowiedzi
naprawde mi pomogliscie

jeszcze ostatnie pytanie
slyszalem ze Body Fire to dobry suplement
co o nim sadzicie? moze polaczyc go z innym?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac jabczan z vitalmaxu ??

Następny temat

Kaizen Xtreme NAG czy warto?

electro
Polecane artykuły