Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
24
wiek: 18lat
wzrost: 182cm
waga: 85kg
staż: (ostatnio) 2 miesiące na siłowni 3-4 razy w tygodniu + bieganie + basen
chciałbym jeszcze zrzucic z wagi. polecacie L-karnityne czy jakis spalacz typu, np. Body Fire ?
czy do tego moglbym brac kreatyne na przyrost miesni ?
ma to jakis sens?
bardzo prosze o rady bo chcialbym sie za siebie bardziej wziasc
Szacuny
4
Napisanych postów
428
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4156
Thermo Speed Extreme kup to nie wiem co to Body Fire ale jak sie spalisz to będzie zonk ;) dieta na(-) + suple + Trening i aeroby i schudniesz "szybko"
_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
24
diete mam juz na redukcje.
chce sie dowiedziec czy lepiej do tego spalacze czy l-karnityne wziasc. co lepiej? co daje lepsze efekty?
i czy do tego oplaca sie brac kreatyne by zwiekszyc mase miesniowa?
Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
to w kOńcu masz ta diete czy nie masz?
powinieneś mieć redukcyjną- z ujemnym/zerowym bilansem kalorii, odpowiednimi proporcjami bialek, wegl, i tłuszczy- z ograniczeniem raczej najwiekszym tych w środku... o szczegóły jednak pytaj, czytaj, rozmyslaj w dziale ODŻYWIANIE!
Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-09-15 17:35:10
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid