Skopiowałem ten temat tutaj ponieważ w odżywianiu nikt nie odpisał.
Na co powinna zwrcać uwage osoba trenująca typowo pod kątem siły, w moim wypadku TS ? chodzi oczywiście o żywienie. Diety nie trzymie bo kulturystą nie jestem, natomiast chciałbym wiedzieć jakie przyjąć założenia. Staram się jeść najwięcej węgli w posiłku przed i potreniongowym. Natomiast jak to jest z innymi posiłkami? musze trzymać wage więc przesadzać też nie można.
Myślałem o czymś takim aby zwiększyć ilość WW i dodać jakieś aeroby np. HIIT
Czy nie będzie to ze soba kolidowało?? jeśli nie to myśle że to dobry pomysł ponieważ w dni kiedy mam siłownie i treningi TS mógłbym dawać więcej węgli co oznaczałoby większą MOC bez ryzyka przybrania na wadze. Co o tym myślicie?
Na co powinna zwrcać uwage osoba trenująca typowo pod kątem siły, w moim wypadku TS ? chodzi oczywiście o żywienie. Diety nie trzymie bo kulturystą nie jestem, natomiast chciałbym wiedzieć jakie przyjąć założenia. Staram się jeść najwięcej węgli w posiłku przed i potreniongowym. Natomiast jak to jest z innymi posiłkami? musze trzymać wage więc przesadzać też nie można.
Myślałem o czymś takim aby zwiększyć ilość WW i dodać jakieś aeroby np. HIIT
Czy nie będzie to ze soba kolidowało?? jeśli nie to myśle że to dobry pomysł ponieważ w dni kiedy mam siłownie i treningi TS mógłbym dawać więcej węgli co oznaczałoby większą MOC bez ryzyka przybrania na wadze. Co o tym myślicie?
Krzysztof Piekarz

Skup się na dostarczaniu sporych ilości białka(1,8-2,2g na kg masy ciała) bo to ono jest odpowiedzialne za regenerację. Poza tym warzywa, owoce czyli źródło witamin i minerałów. Można dorzucić preparaty prozdrowotne witaminowe/minerałowe(ale cyklicznie), omega3 czy lecytynę. Jeżeli chodzi o bardziej "
dodam ze moim celem nie jest ani masa ani redukcja , chce zachowac swoją wage zwiekszajac sile
