witam wszystkich za 2 tygodnie zaczynam jakis cykl tylko narazie nie mam za bardzo pomysłu wiec prosze o wasze porady fachowe co najlepsze i wogole:) kraeatyne jakas ostatnio brałem chyba 2 miechy temu albo wiecej... stosowałem juz horse power i bylem zadowolony ale biorac pod uwage smak odpada bo zle sie po nim czulem, xp juz brałem 2 razy pierwszy raz był udany za drugm juz efekty bardzo słabe bardziej siła poszła, cell pumpa tez brałem i jako tako podziaał ale teraz chce spróbowac czegos innego słucham waszych propozycji:)
PS: napewno zakupie 4,8kg mass xll poniewaz jest on dlam nie bardzo dobry zawsze masa mi po nim szloa do przodu.
a teraz słucham propozycji na temat tej ktetki
PS: napewno zakupie 4,8kg mass xll poniewaz jest on dlam nie bardzo dobry zawsze masa mi po nim szloa do przodu.
a teraz słucham propozycji na temat tej ktetki
Słodkiego, miłego życia... :)
Krzysztof Piekarz