SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DWUBÓJ OLIMPIJSKI

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1035
i jak mistrzu napisał przysiady sie robi w butach ciężarowych lub podkłada sie sie pod pięty deskę lud krążek o grubości około 2-3 cm.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
Witam.
Nie wiem czy pisze w odpowiednim temacie, mam nadzieje, że tak.

Chcialbym sie dowiedziec, jak kiedys na igrzyskach wyglądało "wyciskanie", może ktoś ma jakiś film, albo opis/fotki ??
Wyciskanie zostało zlikwidowane w roku 1973r :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1035
http://pl.


wyciskanie
http://pl.


Polska kadra
http://pl.


1940 USA Championship
http://pl.


Documentary on Vasily Alexeev (France, 1971, Part 1)
http://pl.


Documentary on Vasily Alexeev (France, 1971, Part 2)

jest w czym wybierac :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
Wielkie dzieki, sog powedrowal ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2507
Technika trochę inna. Dziś już nikt nie robi rwania na nożyce tak jak na pierwszym filmie.

NO BRAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6242
nikt nie robi rwania na nożyce?

bardzo dużo ludzi robi na nożyce ale nie w sporcie wyczynowym

więc nie mów że nikt
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1289
Witam
Prosilbym was o korekte ponizszego treningu pod dwuboj

Trening A:
rwanie 4x1 +4serie rozgrzewkowe
podrzut j.w
ciag rwaniowy 4x3
przysiad tylni 4x3
wyciskanie sztangi zza karku 4x3
wyciskanie sztangi lezac srednim chwytem 4x3
podciaganie na drazku nachwytem 4x3

Trening B:
rwanie 4x1 +4 serie rozgrzewkowe
podrzut j.w
ciag podrzutowy 4x3
przysiad przedni 4x3
wyciskanie sztangi z przodu 4x3
wyciskanie sztangi wasko lezac 4x3
podciaganie na drazku podchwytem 4x3

powyzsze schematy maja byc wykonywane 3 razy w tygodniu na zmiane co trening,tylko nie wiem jaki procent CM uzywac w seriach i czy zostawiac w zapasie na 2 powt w kazdej serii lub robic do upadku??

Jeszcze rozwazalem trening bulgarski tzn rwanie,podrzut,przysiad przedni na maksymalnych ciezarach tylko nie wiem czy bym go wytrzymal

z gory dzieki za odpowiedz

hunter

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11837



Leonid Tarenenko 266kg - stary rekord świata w podrzucie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 1977 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9455
Hunter za dużo tych cwiczeń pomocniczych. Trochę przeładowałeś plan. Sądze że powinno to być po jednym cwiczeniu na kązdy typ ruchu tzn. jeden push, pull, siad. Natomiast co do rwania i podrzutu to ja ci proponuje na początek robic na przemian jeden dzień rwanie drugi dzień podrzut i zamaist jednynek po 2 3 powtórzenia. To ci wystarczy na początek moim zdaniem.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1289
Trening:A
snatch 4x2
power snatch 4x3
snatch pull 4x3
back squat 4x3

Trening:B
clean and jerk 4x2
power clean 4x3
jerk 4x3
clean pull 4x3
front squat 4x3

moze byc taki??

hunter

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski 2006 dla Początkujących!!!!!!!!

Następny temat

Zawody w TS-Gdynia 9-10.12.2006

electro
Polecane artykuły