SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DWUBÓJ OLIMPIJSKI

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 86730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12631
dosc ciekawe filmy - chyba ich nie bylo choc moge sie mylic

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

"Przeszedłeś przez życie bez walki. Nikt się nie dowie, ani nawet ty sam, co potrafisz."
Seneka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53403
taki filmik przypomina że trzeba uważać

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 17160 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56819
Ja wczoraj odkryłem że po przejściu na olimpijkę nie potrafię sobie zarzucić na klatkę 110 kg - chyba z tego powodu że gryf jest znacznie wyżej i mam krótszy moment rozpędu...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1763
no to właśnie powinno być odwrotnie, u mnie zawsze wiecej zarzucałem po przejsciu na olimpiojke z domowej sztangi gdzie miałem głównie małe talerze 10kg takie z supermarketów, może problemem jest obrotowy i grubszy gryf?

Nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't how hard you hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving forward.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 17160 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56819
Zauważyłem też że talerze lekko się chyboczą - chyba muszą mieć średnicę okoló 52-53 mm - w takiej sytuacji traci się impet w początkowej fazie ruchu... chyba będę musiał taśmą lekarską okleić otwór talerza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1763
W sumie ciężar i rodzaj sztangi są nieistotne, ważne żeby poprawiac swoje wyniki.

Nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't how hard you hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving forward.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie mam jeszcze magnezji - więc okleiłem gryf tuż przy tulei taśmą lekarską - od razu uchwyt się poprawił, całkiem przyjemnie.
No i okryłem nią też otwory talerzy - trochę lepiej teraz na tulejach się trzymają i ruch nie jest już tak szarpany w początkowej fazie - raczej czuje że ciężar po prostu się "unosi" z ziemi - czyli chyba miałem rację, w każdym razie jest znacznie wygodniej a to najważniejsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3397
Kruszek, nie jestem pewien jakiej techniki uzywasz, ale mowiles cos o szarpaniu w poczatkowej fazie. Mnie to tlumaczyli, ze poczatkujacy sztangisci powinni ciezar powoli odkleic od podlogi, a porzadnie przyspieszac dopiero od kolana. Jak masz dobra technike, to ciebie to oczywiscie nie dotyczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie o to chodzi - po prostu gryf walił o talerze podczas początkowej fazy ruchu i kompletnie wybijało mnie to z rytmu - normalnie robię tak jak piszesz, sztanga w miarę dochodzenia od wysokości do kolan przyspiesza aż do bioder, dalej to już praktycznie siła rozpędu - a tak kompletnie nie radziłem sobie, na dodatek strasznie byłem potem obolały...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3397
a to w porzadku

tez mam slaby sprzet, ale u mnie problemem jest to, ze sztanga jest chropowata i jej srednica jest wieksza - ciezko trzymac uchwyt zamkowy
jest tez bardzo sztywna

nie wiem, czy na eleiko moge wiecej podniesc, ale jest na pewno duzo przyjemniejsza dla dloni i przy przyjmowaniu w siadzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski 2006 dla Początkujących!!!!!!!!

Następny temat

...........................