SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ewentualne poprawki(plan na masę)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12048
Oto ten plan:
Poniedziałek
1)klatka
-wyciskanie sztangi poziomo4x15,12,10,8
-rozpiętki3x10
2)triceps
-pompki na poręczach4x20,18,16,max.
-wycisk.sztangielek w opadzie tułowia(prostopadłe)3x10

Wtorek
WOLNE

Środa
1)plecy
-wiosłowanie sztangielką 4x12
-unoszenie sztangi do brody 4x10
2)biceps
-unoszenie sztangielek siedząc(podpora o kolano)4x10
-modlitewnik4x8
-unosz.sztangielek stojąc(chwyt młotkowy)4x12

Czwartek
WOLNE

Piątek
1)barki
-wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x12,10,8,8
-wycisk.sztangi zza głowy 4x10
-unoszenie sztangielek do przodu 4x8
-unoszenie sztangielek bokiem4x5
2)klatka
-wycisk na poziomie 4x12,10
-rozpiętki 4x8

Sobota i Niedziela
WOLNE

Proszę o fachowe doradztwo,niech wypowiedzą się specjaliści a nie dzieci.Czy dobry plan na kolejny cykl treningu na masę,jakie poprawki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12048
Radźcie coś.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18189
1. Brak nóg
2. Na plecy jedno ćwiczenie (to drugie jest na barki - jeśli chodzi ci o podciąganie sztangi w staniu do brody).
3. Barki przeładowane
4. Na biceps więcej ćwiczeń niż na plecy... przecież to jest 50 razy większa partia...

Polecam ci znaleźć sobie jakiś gotowy poprawiony plan. Polecam ci także ten temat: https://www.sfd.pl/@@@3_DNIOWE_PODZIALY_TYGODNIOWE_@@@-t305583.html

Przeczytaj cały wątek, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12048
Dzięki,skorzystam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12048
Poszę Was pomóżcie ,co zmienić w tym planie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 809 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20476
Bezsens robić 2 razy rozpiętki. Zamien na wyciskanie hantlami.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 251
3 lata stazu i taki trening i plan ? ja bym tu wszystko zmienil uloz nowy plan i wklej jeszcze raz poczytaj co z czym laczyc i jak a nogi to co ? tylko nie mow ze masz dobrze rozbudowane:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12048
Nie,nóg nie ćwicze.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak jak najlepjej cwiczyc mase miesniowa klatki???

Następny temat

Plan na mase do poprawek :P

electro
Polecane artykuły