SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy mogę przerzucić się na interwały

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
Czy mogę przerzucic się na interwały żeby poprawić znacząco kondycje. Teraz biegam po 30 - 45min rozbiegania.
Biegam tak półtorej tygodnia te rozbiegania na lózie.

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4326
nie możesz

Buckie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 340
dokładnie jak mówi Bekfast: NIE MOŻESZ!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
Zadałem te pytanie na forum z ciekawości przed zapytaniem trenera. Też właśnie mi mówił że jest to niebezpieczne bo łatwo o kontuzje. Myślałem że jak wcześniej tyle lat biegałem to wystarczy krókie rozbieganie i mozna przejść na interwały żeby kondycje ćwiczyć.

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4326
Bo wystarczy, ale ty nie możesz

Buckie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
a dlaczego?

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4326
Bo masz zakaz.

Buckie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
Dobrze będę przestrzgałdo 2014

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
napisz coś więcej o sobie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
Rozmawiałem z trenerem na temat tuch interwałów także są zbędne w tym okresie. Zobaczymy jaki plan mi da po rozbieganiu. Specjalizowałem sie w biegach średniodystansowych - tylko 600 -800m. No i teraz znowu tylko 800m

:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do biegaczy i trenerów

Następny temat

PCHNIECIE KULA-WAZNE!!!

electro
Polecane artykuły