SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prawidłowy wzrost?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
17lat, 50kg, 154cm wzrostu

miło nie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1792 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17000
masz niskorosłość ??

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1573
ja mam 16 lat , 70 kg i 185cm i ciagle chce rosnać , 190 styka:)

pozdro

nikt juz nie pamieta ile bylo jego staran , wiele jak jarania kruszonego na wyzwania z kazdym nastepnym dniem plan ten sam od paru lat wola walki chec przezycia ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12
Ja MaM 13 Lat 176cm wzrostu i waze 60kg :):)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12
i numer buta 45 :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
Ha ha:P niskorosłość?:P pierwsze słysze:) po prostu juz nie rosne :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 158
Moim zdaniem urosniesz z wiekiem ja mam ten sam problem tylko ze za malo waze :D
ukonczone 17 lat 173cm 60kg wagi^^
mysle zeby ulozyc sobie dietke to moze pomoze, a jak nie to wydaje mi sie ze przytyje z wiekiem to ty pewnie tez urosniesz z wiekiem to sie ma w genach ;>

! Masa Musi byĆ !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26
Jeszce raz zapytam mam 13 lat 166cm to nie za malo?;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
W tym wieku na pewno masz prawidłowy wzrost heh... Ja mam 16 lat i 165 wzrostu. ... Pozdro ;P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26
Ale czy ja za rok bede mial 175<13 lat-166cm>?;D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

l-karnityna

Następny temat

Masa do oceny

electro
Polecane artykuły