SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - dodaj do niego pare(naście) cm!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2080
Witam wszystkich!!!!!

Na wstępie chciałbym powiedziec że osób, które pragną urosnąc jest u nas tysiące i wszyscy pytają w jaki sposób można osiągnąć swoje upragnione (...cm). Niektórzy piszą takim zdesperowanym ludziom żeby wisieli na drążku co jest kompletną bzdurą a inni piszą aby nie wykonywać martwych ciągów, przysiadów itd. aby dotunningować swój wzrost należy zadziałać od wewnątrz - ODŻYWIANIE.
Na początek podam że aby rosnąc (w przypadku gdy jeszcze rośniecie ale wolno i niewystarczająco) potrzebne są przede wszystkim aminokwasy (białka) i wapń z fosforem. Z pokarmu codziennego - domowe obiady, sniadania i kolacje) z zdołacie dostarcyć sobie wszystkich aminokwasów a przede wszystkim tych:tryptofan - prekursor serotoniny, uwalnia hormon wzrostu.
arginina - zwiększa wydzielanie insuliny i hormonu wzrostu.
Wiem to po sobie, ze jak nie rosłem zbyt szybko i tak jak bym chciał to kiedy kupiłem Megabol Egg Pro 95% i go zjadłem to elegancko urosłem dwa centymetry, potem znowu kupiłem i znowu urosłem stosunkowo więcej od zwykłego rośnięcia. teraz mam tego 2 kilo i jak jem juz trzy tygodnie to z 187 mam 188,5 cm wzrostu i dodam że wykonuje te ćwicznia o których wspomniałem na początku, które według mnie powodują stymulacje wzrostu (kości) a nie jego zachamowanie, ale to już inna działka...
Morał z tego taki że jesli chcesz urosnąć to kup sobie biąłko z tymi aminokwasami ( w megabolu jest tego (argininy i tryptofanu) razem 6g/100g, albo oddzielne aminokwasy w kapsułkach i rośnij ile Ci tylko sił starczy no i równie ważne dużo śpij!!!!
Pozdrawiam!!!

Sigma Nowy Sącz total wypas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136
lepiej chyba pomyslec o skutecznych metodach zwiekszajacych wzrost bo to ze papierosy czy alkohol hamuja wzrost jest mozliwe podobnie jak gimnastyka sportowa w dziecinstwie dlatego miedzy innymi odradza sie siłownie w młodym wieku bo zbyt duze cięzary tez hamuja wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
moze zacznij sie podlewac heheh bo mi wygladasz na brzyba ...cos jakos trudno mi w to uwierzyc co tutaj piszesz

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
taaa mnie rowniez cos sie wierzyc nie chce

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Wiadomo że każdy organizm rozwija się lepiej jeżeli dostarczymy mu wszystkich koniecznych do budowy składników. Ale w ten sposób wykorzystujemy maksymalnie nasze możliwości genetyczne, nie jest to żaden środek-cud na wzrost. Jak ktoś ma być niski to będzie niski, sęk w tym że jeżeli będzie dostarczał wszystkie potrzebne witaminy, minerały oraz składniki odżywcze organizmowi to po prostu maksymalnie wykorzysta swój potencjał i może urośnie ciut wyżej niż na normalnym, nieplanowanym jedzeniu. Na geny nie ma rady (jak narazie)

Co do wiszenia na drążku to John Grimek przez ponad 20 lat ćwiczenia z obciążeniem na drążku 'wyciągnął się' o coś około 10 cm w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
co do Grimka - to nieprawda cwiczenia na drazku powoduja jedynie chwilowe zweikzeniewzrostu - dlugofalowo nie powoduja zmien w wysokosci czlowieka - jednak sa bardzo dobrym i kompleksowm cwiczeniem ktore polecam wykonywac kazdemu

gokuza1 - ile masz lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
kanarku w poczytnej gazecie czytałem o Grimku myślisz że tak by skłamali perfidnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2080
Mam 17 lat (zob. profil)
Rzeczywiście, zgadzam się z wami - genetyka najważniejsza, ale ja nie pisałem o cudownym sposobie na wzrost tylko o tym jak mozna pomóc naturze i chciałem się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami i miałem nadzieję na to że zostanie to pozytywnie odebrane. Pisząc to zdałem sobie sprawę z tego , że nie każdemu to pomoże (wiem - mogłem to napisać) ale czy ktoś na forum pisał kiedyś o tych aminokwasach i o ich pozytywnym wpływie na wzrost?! Moim zdaniem nie, ale chylę czoło jesli ktoś da mi link do to takiego posta.
Pozdrawiam

P.S. Z tym Grimkiem to pewnie tak: koleś miaŁ sobie dyski między kręgami i po każdym podciąganiu na drążku z obciążeniem szybciutko podchodził do miarki i widział ze jest 10 mm wyższy a nie 10 cm...

Sigma Nowy Sącz total wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
A ja sobie odpuszcze 194 cm wzrostu już i tak za bardzo daje mi w dupe

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
khaine - tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
Co do wiszenia na drążku to znany jest przecież przypadek M.Jordana który ma 198cm a jego rodzice mieli coś ok. 170cm. Więc nie wydaje mi się aby ćwiczenia nie miały żadnego wpływu na wzrost.

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12799
karwia, przecież teraz to nawet chciałbym mieć ze 3 cm mniej. Owszem duzy wzrost ma zalety( dziewczyna może chodzic na obcasach jakich chce), ale ma też wady(idź do Reserved i powiedz że chcesz coś na wymiary 86 w pasie 193 na wzrost i 114 w klacie- u mnie się o mało nie popłakał)

Mata mym kościołem, walka mym niebem ju jitsu ma religia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VTK

Następny temat

Jedzenie po treningu

WHEY premium