Szacuny
5
Napisanych postów
641
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5376
Odpowiadajac na twoje poczatkowe pytanie : moim zdaniem malo jak na wiek i wzrost to musi to slabo wygladac no ale czym sie przejmujesz napewno jak zaczniesz cwiczyc porzadnie nogi to odskoczysz tak ze bedziesz sie tylko smiac ze kiedys tyle miales wierze w to ;) i ty tez powinienies Pozdro i powodzenia
Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.