SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nogi - mam chude ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
Witam,

Powiedzcie mi czy 35 cm objętnosci w nodze - to bardzo malo? znacie osoby ktore maja podobna objetnosc ?

(mierzylem tam gdzie konczy sie but - za koscią)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35898
Ja przed ćwiczeniami miałem nawet chudsze nogi .
No ale przecież ważyłem te swoje 56 kg przy 181 wzrostu .
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
o kościec ci chodzi?

to powyżej kostki będzie jako tako miarodajne, ale lepiej w nadgarstku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
http://i33.tinypic.com/2jdrs4y.jpg
Tutaj opisalem ile cm mam w danym miejscu, i co sadzcie ujdzie, czy mam sie powiesić za przeproszeniem ?


Zmieniony przez - NN89 w dniu 2008-08-19 16:14:32
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876


50 w udzie 30 w łydce to bardzo chude, sporo osób ma okazalsze ramiona, rób siady

chociaż istotne jest jeszcze w jakim jestes wieku, ile masz wzrostu

*na obrazku masz miejsca w których dokonuje się pomiarów, tak na przysżłość;)

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-08-19 16:19:21

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-08-19 16:20:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
tylko on nie mierzył w najgrubszych miejscach.. Przynajmniej rysunek na to nie wskazuje

ehh sam się chyba pogubiłem

Zmieniony przez - gandi87 w dniu 2008-08-19 16:22:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
Jakie siady ?

19 lat, 186 wzrostu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp

no właśnie;)

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-08-19 16:26:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
co no własnie, wkoncu jest tragedia, sa też osoby z takimi nogami ?

Na siłce robie przysiady ze sztangą i wykroki ze sztangą na karku głównie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5376
Odpowiadajac na twoje poczatkowe pytanie : moim zdaniem malo jak na wiek i wzrost to musi to slabo wygladac no ale czym sie przejmujesz napewno jak zaczniesz cwiczyc porzadnie nogi to odskoczysz tak ze bedziesz sie tylko smiac ze kiedys tyle miales wierze w to ;) i ty tez powinienies Pozdro i powodzenia

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
Są osoby o podobnych wymiarach ? ...

Wiem, że mi urosnom gdy bede cwiczył - ale pierwszych efektów pewnie moge sie spodziewać za pól roku, albo nawet rok...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Armagedon-pytania

Następny temat

Trening do oceny!

electro
Polecane artykuły