SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brak energi i sił co robic??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 81
Cwiczyłem jakies jakis 3 lata,szło nawet dobrze ale pojawiły sie rozstępy i przestałem po roku odpoczynku mam zamiar znowu zaczac cwiczyc i niewiem co sie dzieje mam problem z siła kiedys pompki nie sprawaiły mi zadnego problemu a teraz niedam rady zrobic dziesiaciu co miało taki wpływ na moja siłe,czuje ze jestem jakis osłabiony ,brak sił na wszysko od czego to jest prosze o pomoc.Niewiedziałem gdzie to mam wrzucić to wrzuciłem tutaj
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
musisz powrocic do podstaw, z dziale dla początkujących, gdzie temat przenoszę powiedza ci wszytsko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2570
A co spodziewałeś się że po pół roku siła zostanie ?? Nie ma tak łatwo :P
Zacznij robić trening ACT: https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html 
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5255
Niestety tak bywa sam byłem tego ofiarąACT albo FBW i po jakiś czasie powrót do formy,oczywiście wszystko poparte dietą.Wszystko o ćwiczeniach znajdziesz w postach podwieszonych w tym dziale.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 81
tylko ze jak skoncze pompki to po kilku godzinach odczowam bol w klatce piersiowej jak bym nadwyrezył misnieja jak zaczynałem cwiczyc to takiego czegos nie miałem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2570
To są ZAKWASY. To jest normalne gdy zaczynasz.
Czytaj: https://www.sfd.pl/Zakwasy,_ból_mięśni_...-t185552.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 189
co do treningu ktory podał maniek,jesli robie 12 do 15 serii przerwy miedzy stacjami niema??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja klata

Następny temat

FBW-ile czasu?

electro
Polecane artykuły