witam. jako ze bez diety nie ma sensu cwiczyc, staram sie skupiac na niej maxymalnie tak aby zmusic sie do wzrostu, jednak prawda jest taka bo nie zawsze mi sie to udaje :(((( moja dieta opiera sie na 2g bialka na 1kmc , ale czasem mam spory problem by tyle dostarczyc bez odzywek, lub by tyle dostarczyc dobrej jakosci bialka ( wiadomo piers z kurczaka ma lepsze bialko niz bialko z płatkow owsianych o ile mozna to nazwac bialkiem
)
kieryje pytanie do znawcow tematu a nie do ludzi z rocznym stazem : co zawiera dobre bialko i ewentualnie jak mozna latwo i tanio przyrzadzic dobry posilek (gdyz nie codziennie mam mieso :( ) ogolnie jesli nie mieso to co ? prosze o opinie doswiadczonych pakerow
)) pozdro
)
kieryje pytanie do znawcow tematu a nie do ludzi z rocznym stazem : co zawiera dobre bialko i ewentualnie jak mozna latwo i tanio przyrzadzic dobry posilek (gdyz nie codziennie mam mieso :( ) ogolnie jesli nie mieso to co ? prosze o opinie doswiadczonych pakerow
)) pozdro
Krzysztof Piekarz
Zdrowia