SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NaNo Vapor - jak to sie je xD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
Witam, tak jak w temacie zakupilem 2 puchy nanovapor, wiem ze jest to stak przedtreningowy, planuje brac 2 porcje dziennie. Jak polecacie ? DT : 2 porcje przed treningiem DNT : 1 Porcja na czczo 1 Porcja 1h po posilku w porze treningowej ? '
Czy jest jakis sens brania tego oprocz w dni treningowe ? Napewno nei dokupie monohydratu ani niczego innego.
Czekam na odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2157 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38624
Skoro nie dokupisz mono czy innej formy, to wiedz, że nie będzie to cykl strikte kreatynowy.

Jeżeli nie patrzysz na ekonomiczność to ja bym walił coś w stylu
DT: 1-2 porcji na 30 min przed treningiem
+ ew. 1 porcja do popijania podczas treningu

DNT: odpuściłbym bądź ładował jedną na czczo tylko i wyłącznie.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
lub

DT
1 rano
1-2 przed treningiem

dnt
1 porcja rano

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
musisz brac dwie dawki dziennie lub jedną i oczywiście wtedy dokupic coś jeszcze co uzupełni cykl... inaczej może okazac się za ubogo- poza efektami dorażnego napompowania i pobudzenia, może mniejszego zmęczenia treningiem...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
A czy moge brac 2 dawki naraz zamiast rozbijac je na 2 ? Np w pon 2 miarki przed treningiem, w wtorek 2 miarki na czczo rano itp ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
mysle, że bez sensu, rozłoż na dwie, a rzczej nie bierz 2 naraz.
przecież przygotowanie i wypicie tego trwa kilka sekund
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5431
Troche bez sensu skoro to stack przedtreningowy i tylko na nim chcesz bazowac w cyklu. Dokup najlepiej pojedyncza forme kretki mono/jablko/ester itp. i wtedy zużyjesz jedna puchę NV a drugą będziesz miał na następny cykl ;) pzdr.

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...niekoniecznie tylko przedtreningowy, stricte przedtreningowy to może jest np. no-xplode, ale ten można stosowac do pelnego cyklu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izolat a koncentrat

Następny temat

clout + ceo + ae2 vs Nitrobolon e + crester

electro
Polecane artykuły