SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mięsień czworoboczny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8372
Mięsień czworoboczny- jakie ćwiczenia mogę stosować żeby go sobie wyrzeźbić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 534
zeby cos rzezbic to dieta, aeroby. Nie ma czegos takiego jak trening na rzezbe, albo rzezbienie jednego miejsca, albo cale cialo albo w ogole.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8372
No wiem, teraz będę robił ACT, czy jakoś tak, dietę też jakąś tam mam. Ale znacie jakieś ćwiczenia, aby go wyrzeźbić? Coś ze sztangielkami?
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 534
aby go wyrzeźbić? Coś ze sztangielkami?
czytaj ze zrozumieniem, odpowiedzialem ci.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668
https://www.sfd.pl/JAK_NAJ_LEPIEJ_ćWICZYć_NA_MIęSIEń_CZWOROBOCZNY-t352170.html
a wystarczy czasami wpisac w wyszukiwarce to co sie chce znalezc... A co do rzezbienia to trening na rzezbe jest i rozni sie to liczba powtorzen w seriach, przewaznie jest to 12-16 powtorzen

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5255
1.stojąc - podciąganie sztangi trzymanej wąskim nachwytem wzdłuż tułowia
2.stojąc - podciąganie sztangi trzymanej szerokim nachwytem wzdłuż tułowia
3.stojąc - podciąganie sztangi trzymanej jednorącz wzdłuż tułowia
4.leżąc przodem na ławce skośnej głową w górę - podciąganie sztangi trzymanej wąskim nachwytem do brody
5.leżąc tyłem na ławce skośnej głową w górę - unoszenie barków ze sztangą trzymaną szerokim nachwytem
6.leżąc przodem na ławce skośnej głową w górę - unoszenie barków ze sztangą trzymaną szerokim nachwytem
7.stojąc - unoszenie barków ze sztangą trzymaną szerokim nachwytem
8.stojąc - unoszenie barków ze sztangą trzymaną szerokim podchwytem, sztanga na pośladkach
9.stojąc - podciąganie sztangielek trzymanych nachwytem wzdłuż tułowia
10.stojąc - podciąganie sztangielki trzymanej nachwytem wzdłuż tułowia
11.stojąc - unoszenie barków ze sztangielkami
12.siedząc - unoszenie barków ze sztangielkami
13.leżąc tyłem na ławce skośnej głową w górę - unoszenie barków ze sztangielkami
14.leżąc przodem na ławce skośnej głową w górę - unoszenie barków ze sztangielkami
15.siedząc na ławce poziomej - podciąganie sztangielek trzymanych nachwytem wzdłuż tułowia
16.leżąc przodem na ławce skośnej głową w górę - podciąganie sztangielek trzymanych nachwytem do brody
17.stojąc - podciąganie sztangi wzdłuż tułowia na maszynie Smitha
18.stojąc - unoszenie barków ze sztangą na maszynie Smitha
19.stojąc przodem do wyciągu dolnego - podciąganie drążka wyciągu wzdłuż tułowia
20.stojąc przodem do wyciągu dolnego - podciąganie jednorącz rączki wyciągu wzdłuż tułowia
21.stojąc przodem do wyciągu dolnego - unoszenie barków z drążkiem wyciągu

To chyba wszystkie ogólne znane ćwiczenia,baw się dobrze...
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
a co z wiosłowaniem w opadzie , wiosłowanie hantlą , wiosłowaniem półsztangą , podciąganiem końca sztangi

?????

pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5255
Ok ale to w pierwszej kolejności ćwiczenia na najszersze grzbietu,przy wyciskaniu na ławeczce też triceps pracuje,a poza wąskim wyciskaniem to nie jest główne ćwiczenie na triceps ale owszem nie zaprzeczam,że też są można ćwiczyć w ten sposób
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
tutaj podałeś ćwiczenia tylko na górną część czworobocznego a w rzeczywistości jest on zdecydowanie większy . Mięsień między łopatkami to też czworoboczny jego cześć środkowa i dolna więc wszystkie wiosłowania w opadzie go atakują i po części inne ćwiczenia na grzbiet ale już w mniejszym stopniu

Na to chciałem zwrócić uwagę że czworoboczny to nie tylko "kaptury"

pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5255
Ja to wiem i dzięki temu co napisałem ja i Ty WzT też już teraz będzie widział
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
Nie wątpiłem że wiesz ale dobrze że mamy wszystko

pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia

Następny temat

pomocy klata nie rośnie!!!!!

electro
Polecane artykuły