witam mam takie pytanie.
jak ćwiczę
FBW pon/sro/pią
oraz
HIIT wto/czw/sob (bieganie)
+ codziennie jeżdżę na rowerze (kolarce) godzinkę dziennie
to czy w fBw jest sens trenować nogi ?
jak ćwiczę
FBW pon/sro/pią
oraz
HIIT wto/czw/sob (bieganie)
+ codziennie jeżdżę na rowerze (kolarce) godzinkę dziennie
to czy w fBw jest sens trenować nogi ?
Krzysztof Piekarz
dzięki za odpowiedź