SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wysylka rzeczy z irlandi

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14898
potrzebujesz cos orginalnego do ubrania a nie spotykanego w pl ? napisz a ja ci to przysle.bluzy, spodnie,buty,koszulki pilkarskie .

- Litość to ZbrodniA -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 511 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9439
good_year KLATWA jakos cos nie potrafi sie wypowiedziec...nie jest stanowczy,chce robic interesy ale olewke ma na to tak mi sie wydaje

massa to podstawa:P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26899
A suple jakies tam sa ciekawe ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5740
a wiatrowki? i jakies fajne spodnie dresowe?

Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14898
za wiatrowkami sie nie rozgladalem heheh.dresy sa wiadomo zalezy co cie interesuje

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5740
ale chodzi mi o wiatrowki ale kurtki a spodnie dresowe to nike lub adidas lepiej jak by byly czarne

http://allegro.pl/item390630417_nowe_kurtki_wiatrowki_moro_na_lato_xxxl.html

O takie cos tylko ze czarne

Zmieniony przez - Gracz73 w dniu 2008-07-23 16:06:55

Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32241
suple sa drogie w ir :)

Interesowaly by mnie buty:
http://allegro.pl/item397731688_nike_shox_r3_energia_roz_46.html
albo
http://allegro.pl/item397731693_nike_shox_r2_2008_roz_46.html
I ile bys chcial za nie.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Bezelu w dniu 2008-07-23 18:42:28

zuo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58084
jak cena przesylki ??

czy dopiero jak do pl wrocisz to wysles??

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
Bylbym zainteresowany fajnymi t-shirtami oraz bluzami [nike oraz puma].
Dobrze gdyby były fotki oraz cena.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 511 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9439
zegarek D&G lub Armani lub cos wtym stylu ,,fotki i Twoje ceny :}

massa to podstawa:P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 300 Wiek 14 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
"Bylbym zainteresowany fajnymi t-shirtami oraz bluzami [nike oraz puma].
Dobrze gdyby były fotki oraz cena."

ja to samo co smuk po rozsądnych cenach ( i daj rozmiary) :)
jeszcze adidas może być albo umbro , reebokiem też nie gardzę =D

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2692
a telefony? bylbym zainteresowany nokia n95,n95 8gb,iphone 8gb, nokia e61i. jakbys sie rozejrzal jak cenowa stoja i mi na gg napisal 4091642.
Nie chodzi mi o wszystkie te telefony tylko o ktorykolwiek z nich jak bedzie atrakcyjna cena, a i ile by wysylka kosztowala?

Sa 3 rodzaje Kobiet: Damy , Nie Damy , Nie Zawsze Damy
Jest Maj,On Mówi Daj,Ona Mówi Bierz,Słońce Zaszło Ona Też
Do klasówki trzeba dwojga jeden pisze drugi ściąga

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUPIE PLAY STATION!! oraz Wiatrowke(kurtke)

Następny temat

[K] SCORCH (firmy MAN)-Tanio!

electro
Polecane artykuły