Witam jestem typowym ekto,po roku prób i błędów udalo mi sie stworzyc dla siebie sniadanie,ktore nie powoduje u mnie ociezalosci i jest dobrą podstawą do kolejnych posiłków w ciagu dnia.
Kiełbasa z wody 200 g
Razowiec- 4 kromki(ok 80g)
Sałata- 2 sredniej wielkosci listki
Pomidor -1 sredniej wielkosci
Kukurydza-w sezonie 1 kolba,poza sezonem 100g puszka
Extra Virgin-2 łyzeczki
Omega 3 - jedna kapsułka (1000mg)
Lecytyna -jedna kapsułka (1200mg)
Kiełbasa z wody 200 g
Razowiec- 4 kromki(ok 80g)
Sałata- 2 sredniej wielkosci listki
Pomidor -1 sredniej wielkosci
Kukurydza-w sezonie 1 kolba,poza sezonem 100g puszka
Extra Virgin-2 łyzeczki
Omega 3 - jedna kapsułka (1000mg)
Lecytyna -jedna kapsułka (1200mg)
Krzysztof Piekarz