SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Śniadanie dla ekto.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5592
Witam jestem typowym ekto,po roku prób i błędów udalo mi sie stworzyc dla siebie sniadanie,ktore nie powoduje u mnie ociezalosci i jest dobrą podstawą do kolejnych posiłków w ciagu dnia.
Kiełbasa z wody 200 g
Razowiec- 4 kromki(ok 80g)
Sałata- 2 sredniej wielkosci listki
Pomidor -1 sredniej wielkosci
Kukurydza-w sezonie 1 kolba,poza sezonem 100g puszka
Extra Virgin-2 łyzeczki
Omega 3 - jedna kapsułka (1000mg)
Lecytyna -jedna kapsułka (1200mg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiełbasa jest bardzo słabym produktem, daj coś innego. Prawdę mówiąc, słabe te śniadanie. Więcej kcal w niego wciśnij.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33482
Brakuje dobrego zrodla bialka np. jajek. Zdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10998
Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem są płatki owsiane/musli własnej roboty/ ryż/makaron +mleko/kefir/jogurt +twaróg/jajka + owoc.
A jeżeli to ci nie podchodzi to możesz zrobić jajecznice lub tosty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6133
zamiast kiełbasy daj jajka i dorzuc do tego owsiane na mleku

Zmieniony przez - __sherry w dniu 2008-07-23 10:34:44

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5592
Dziekuje Panowie.Jajka w moim przypadku odpadaja, robie sie po nich senny i mam problemy z koncentracją w pracy.Natomiast po dwoch godzinach od sniadania pije gainera wlasnej produkcji:300ml mleka + 100g rodzynek+50g luskanych orzechow wloskich+30g migdałow+30g luskanych ziaren slonecznika, to wszystko mielę w blenderze.Moze ktos robi podobne szejki, prosze o podzielenie sie doswiadczeniami.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
nadal brakuje białka w sniadaniu jak i w gainerza
(gainer słabej jakiści wymysliłes)

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5592
Makelroj podsun w takim razie jakis dobry pomysl na gainera.Pozdr
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
ogulnie mówiąc to zwykły posiłek jest lepszy niż rozwodnione żarcie w płynie, ale takie cos robisz według tego co lubisz zachowując odpowiednie proporcje btw.
np mixujesz:

płatki owsiane z mlekiem i rodzynkami i miarką wpc

użyj wyszukiwarki, był gdzies spacjalny post przeznaczony do wpisywania swoich koktajli

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
to ma byc sniadanie

daj
PłATKI OWSIANE+MLEKO+JAJKA(na twardo)+ORZECHY+WARZYWA+ew. jakis owoc

i konkretna wszama
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglowodanay a praca siedząca

Następny temat

Odżywianie a praca ,

electro
Polecane artykuły