Witam!!!
Cwicze juz grubo ponad rok, gdy zaczynałem, robiłem martwy ciag na ktoryms z treningow bez pasa, i cos mi strzeliło w dolnej czesci pleców... od tamtej pory strasznie mnie bola plecy... zrobiłem 3 miesieczna przerwe w trenningach ale to nic nie pomogło, teraz to juz nawet gdy biegam to zaraz przeszywa mnie ból, a o treningach juz nie wspomne, ból ma charakter naciagnietej pachwiny, jakbym miesien naderwal czy cos, byłem u lekarza skierowali mnie na rehabilitacje nie dosc ze musialem za nia zapłacic to jeszcze nic nie pomogła.. i tu zwracam sie z prosba do was o przedstawienie jakis cwiczen na dolna partie pleców ktore moga mi pomóc...
Cwicze juz grubo ponad rok, gdy zaczynałem, robiłem martwy ciag na ktoryms z treningow bez pasa, i cos mi strzeliło w dolnej czesci pleców... od tamtej pory strasznie mnie bola plecy... zrobiłem 3 miesieczna przerwe w trenningach ale to nic nie pomogło, teraz to juz nawet gdy biegam to zaraz przeszywa mnie ból, a o treningach juz nie wspomne, ból ma charakter naciagnietej pachwiny, jakbym miesien naderwal czy cos, byłem u lekarza skierowali mnie na rehabilitacje nie dosc ze musialem za nia zapłacic to jeszcze nic nie pomogła.. i tu zwracam sie z prosba do was o przedstawienie jakis cwiczen na dolna partie pleców ktore moga mi pomóc...
Krzysztof Piekarz

