mam 17 lat ważę 110 kg (duży poziom tkanki tłuszczowej
) trenuje od 2 miesięcy (co 2 dni) chcę zredukować tkankę tłuszczową i rozwinąć trochę mięśnie, biorę Thermo Speed extreme od miesiąca (codziennie na czczo 2 caps a w dni treningu do tego 3 caps przed siłownią) ale jakoś nie daje mi efektów, myślę nad hmbolonem, ale wolę spytać się najpierw kogoś kto się na tym zna
proszę o pomoc z góry dzięki

) trenuje od 2 miesięcy (co 2 dni) chcę zredukować tkankę tłuszczową i rozwinąć trochę mięśnie, biorę Thermo Speed extreme od miesiąca (codziennie na czczo 2 caps a w dni treningu do tego 3 caps przed siłownią) ale jakoś nie daje mi efektów, myślę nad hmbolonem, ale wolę spytać się najpierw kogoś kto się na tym zna
proszę o pomoc z góry dzięki


Krzysztof Piekarz

Poczytaj tematy podwieszone i wróć z nową dietą.