hmm no ciezko sie bedzie odzwyczaic, zawsze wstaje rano jade serie i jest mi lepiej, ide do lozka to przedtem jade serie i usypiam. to jest tak, ze robie pompek - 50 powtorzen dosc szybko, podciagam sie z 12-15 razy i tyle, to samo wieczorem. nie robie tylko tak w soboty i niedziele i wtedy kiedy nie czuje sie sil. Moglbym na przyklad robic co drugi dzien albo w innym terminie niz trening plecow/klatki bo wiem jestem uparty a tak to porzucic bedzie ciezko.
co do basenu to dobrze myslalem ze po - i skoro tak to mysle ze nie bedzie wiekszego problemu
dzieki za kolejne porady, teraz powinienem juz sobie poradzic.
apokalipsa - naliczylo Ci soga ? bo daje i nie wiem co jest, nic sie nie pokazuje.
co do basenu to dobrze myslalem ze po - i skoro tak to mysle ze nie bedzie wiekszego problemu
dzieki za kolejne porady, teraz powinienem juz sobie poradzic.
apokalipsa - naliczylo Ci soga ? bo daje i nie wiem co jest, nic sie nie pokazuje.
Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P
