Hey,
szykuję się powoli do zakupów... nie zamierzam na razie tego używać bo wchodzi na sucho (dieta) bardzo dobrze... ale że później może nie być kasy trzeba już się zaopatrzyć... Dlatego też pytanie, prośba o ew. korektę mojego zestawu. Przeglądałem dział odżywek i supli i doszedłem do wniosku że chyba zakupie to:
Creatine Mega Caps (300 tabsów) - 62zł
Trec Mass XXL 3kg - 97zł
Filomag B6 - 7zł
Zincas Forte - 5zł
Trenuję około miesiąca, a te suple mam zamiar brać od października... . Tylko trcohe wątpliwości mam do Mass XXL bo skoro mam dietę, to po co mi jeszcze następne białko czasami sie spasie i będzie kiszka. Prosze o porady czy coś jeszcze dorzucić. Pozdrawiam.
szykuję się powoli do zakupów... nie zamierzam na razie tego używać bo wchodzi na sucho (dieta) bardzo dobrze... ale że później może nie być kasy trzeba już się zaopatrzyć... Dlatego też pytanie, prośba o ew. korektę mojego zestawu. Przeglądałem dział odżywek i supli i doszedłem do wniosku że chyba zakupie to:
Creatine Mega Caps (300 tabsów) - 62zł
Trec Mass XXL 3kg - 97zł
Filomag B6 - 7zł
Zincas Forte - 5zł
Trenuję około miesiąca, a te suple mam zamiar brać od października... . Tylko trcohe wątpliwości mam do Mass XXL bo skoro mam dietę, to po co mi jeszcze następne białko czasami sie spasie i będzie kiszka. Prosze o porady czy coś jeszcze dorzucić. Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz