Mam 14 lat. Mam pytanie mczy moge brać gainer żeby przybrać troche masy?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jak waga taka jak w profilu 50kg to nie ma sensu brać gainera . Ułuż diete i dostarczysz to z diety bo niezawiele masz.
>Trening czyni mistrza<
Zabija nas to co najbardziej kochamy..
SFD Team
...
zapewne jeszcze nie cwiczysz uslyszales o gainerach i piszesz, gainer to uzupelnienie diety on nie zastapi twojego apetytu
"SFD jest jak pomoc społeczna, przychodza kiedy muszą" - sam to wymyslilem 
...
Nie masz diety nawet. Przy dobrej diecie na tym poziomie szybko nabierzesz masy. Ćwiczysz wogule?
...
Najpierw powinieneś zainwestować w dietę, nabierz dobrych nawyków żywieniowych. Gainer to Twoja indywidualna sprawa, zaszkodzić Ci nie zaszkodzi, ale wiele nie da jak nie będziesz jadł " jak chłop " ;)
" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
chciałem tylko wiedzieć czy nie zaszkodzi