SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

masa od poniedziałku do oceny !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4324
ok nie bede robić zestawu C ale czy mógłbym na barki dać 2 ćwiczenia po 1 serii ?????????????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6959
lepiej skupic się na jednym dobrze wykonywanym techicznie ćwiczeniu. po co tyle mieszać?

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4324
jeśli chodzi o barki to tylne i środkowe aktony nie będą pracować w tych ćwiczeniach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4324
a nie za mało serii bo gdzieś przeczytałem że
jezeli chodzi o FBW:
klatka - ok 9 serii tygodniowo
plecy, nogi ok 12 serii
bic, tric - ok 6 serii
barki ok 9 serii
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4324
ok nieważne to jest mój ostateczny plat jak coś to napisz co źle



A
KLATKA
- wyciskanie sztangi płasko 3s

PLECY
- MC 2s

- podciąganie na drążku szerokim nachwytem 2s do maxa

BARKI
- wyciskanie sztangielek stojąc 2s

- unoszenie ramion bokiem w górę 1s

NOGI
- przysiad ze sztangą na barkach 3s

- uginanie nóg w leżeniu 2s

TRICEPS
- pompki na poręczach 2s do maxa

BICEPS
- uginanie ramion ze sztangą 2s

ŁYDKI
- wspięcia na palce w staniu 2s do maxa


B
KLATKA
- wyciskanie sztangielkami skos głową w górę 3s

PLECY
- MC 2s

- podciąganie sztangi w opadzie tułowia 3s


BARKI
- wyciskanie sztangi stojąc 2s

- unoszenie ramion bokiem w górę w opadzie 1s

NOGI
- przysiad ze sztanga trzymaną z przodu 3s

TRICEPS
- wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 2s

BICEPS
- uginanie ramion sztangielkami uchwyt młotkowy 2s

ŁYDKI
- wspięcia na palce w staniu - 2s do maxa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6959
dodatkowe ćwiczenia na barki są zdędne, ale luz nie zabronie Ci ich przeciez wykonywać

co do serii to przeciez masz tak samo, tyle że na barki powinno być 6s

jeśli chodzi o barki to tylne i środkowe aktony nie będą pracować w tych ćwiczeniach


zapraszam do czytania miłej lektury:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#1

Zmieniony przez - matłoś w dniu 2008-06-22 20:58:42

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4324
witam to znowu ja ale o nic nie bede pytał tylko chciałem powiedzieć że dzis robiłem 1 raz FBW i tak mi dało w kość że ja *****ole, jeszcze nigdy nie wylałem tyle potu na siłce
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
a to taka wersja lżejsza robudowana ale znaczy ze trening dobry

jeśli organizm nie będzie dawał rady się zregenerować dop kolejnego treningu to zaniż trochę ciężary

pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase proze o pomoc

Następny temat

Barki i Nogi

electro
Polecane artykuły