SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moje fotki - oceńcie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791
własnie zmierzyłem - 40,5 cm, po ciężkim treningu w parterze i bez żadnej pompy. Jak jestem wyspany, najedzony i nawodniony to bez żadnego problemu jest 41, czasem nawet odrobinę więcej.
A co do daty urodzenia to czemu miałaby się nie zgadzać?

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
na moje oko 41 cm ma jak najbardziej

>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Co do wieku to poprostu nigdy nie zwróciłem uwagi ,a myślałem że masz tak pod 30 i teraz jak spojżałem to sie zdziwilem))))))




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
no czadowo
wkocu judoka jestes a nie kulturysta

ale i tak cichy by cie jednym paluszkiem polozyl

hmm to siakeis zawody europejskie beda ? czy ogolnopolskie ?

...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

zycie jest walka... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791
ogólnopolskie, ale postanowiłem je wygrać. To są tylko MP uniwersytetów, 2 lata temu nie startowałem, bo na tydzień przed startem wyrwałem sobie bark - 4 tyg. gipsu ( po 2 zdjąłem bo nie wytrzymałem :) ), a kolega który wystartował za mnie jako rezerwa był 3... więc ja sobie postanowiłem wygrać. Na noramalnych MP raczej nie miałbym większych szans na jakiekolwiek dobre miejsca w mojej wadze. Niestety super zawodnikiem nie byłem nigdy, ale mam nadzieję choć to wygrać i sprawdzic się dalej jako trener, bo praca trenerska mi sie podoba i daje dalej satysfakcję z tego sportu. + jeszcze robienie pokazów.

hehe brutus, 30 lat... no nieźle, aż tak staro wyglądam?

sizeXL - zdjęcia robione dziś, ale w tym samym miejscu co te stare. Dobrą masz pamięć

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie kolesie z bloku na koksie nie robia takiego bichola

uszkins
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
No plecki pierwsza klasa .

To co zdobyte nigdy nie bedzie szczytem .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
to niema co bedziemy ci kibicowac niedlugo

...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

zycie jest walka... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja skrytykuje
niepodoba mi sie twoj bicek...
niewyglada on tez na ponad 40
nienapisalem tego poto zeby Ci dokuczyc czy costam tylko dlatego ze taka jest moja opinia
i jeszcze jedno co mnie smuci- mamy taką samą budowe mięsni - wyglądaja jak pogrubione sciągna a nie jak kulki
pozdrawiam

tylko:
1.niebesztajcie mnie
2.niekrytykujcie
3.nieoskarzajcie onic
4.niebanujcie mnie


Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10032 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 59628
No słabo słabo

CZŁONEK MAFII ŚW. MIKOŁAJA
Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.

hrhr

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chude raczki :))

Następny temat

Nic interesujacego

electro
Polecane artykuły