SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2/3 rzezby foto do porownania

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9764













Obecnie jestem po 6tyg hst i redukcja 3,5tyg od stanu z fotek 3 i 4 do tych z 1 i 2.

Nie cwiczylem ramion wiec troche spadly przy redukcji ale jakos tam sa. Narazie sila zostala bez zmian to mnie cieszy waga spadla od 2,5kg do 4 zalezy gdzie sie wazylem.

Bf obecnie wedlug wagi 17,5% jeszcze duzo do zrzucenia ale proboje pas polecial w dol jak mierzylem tydzien temu okolo 8cm.

Dieta wegle 2,5 bialko >2 tluszcze 0,6 tak w zarysie nie pilnuje robie na oko zdarzylo sie zjesc pol loda i papryke z pizzy ;)
Od ostatniego poniedzialku dodalem thermo speeda extreme piramidalnie do 6 kaspulek i tak sie trzymam do tego z 3 hity tygodniowo i tyle.

bedzie lepiej...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32410
Wizualnie powiem, ze ładna zmiana

Sog.

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25350
Bardzo ładna przemiana sog ale barki jakies słabe.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9764
Te barki jak na moja wage nie sa takie zle mialem w obwodzie 131,5? czy to tak zle jak na moje proporcje z sila nie bylo zle robilem na suwniycy do glowy 105kg x 12 ruchow w 4 seriach do lini uszu 6x 95kg

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5295
nie jest zle, widac zmiane
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15148
Widac zmiane ;). Bardziej klata obrosła :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9764
Heh generalnie obcialem ale spoko zarosnie znowu kiedys

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 10215 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55546
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 latka ... Ale za 10 będzie Dobrze :D oceniajcie .... Krytycznie!!:)

Następny temat

moje foty :)

Shoty
Polecane artykuły