SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdjecie do porownania

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824


witam
przegladalem forum i trafilem na moj stary temat: https://www.sfd.pl/temat126267/
w tym dodaje zdjecie z maja tego roku;) - mozna porownac stare z nowym (17 miesiecy roznicy) komentarze mile widziane;]
pozdrawiam

mhm...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8569
lol co ty spadki miales ? ;d
tamte stare jakos lepiej wygladaja ;)

lol...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Czy ja wiem,no i biceps 39??????-No co ty!!!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5247
Nic nie widać praktycznie na tym zdjęciu! Pierwsze wrażenie - kompletny suchar, fotki do których dałeś linka dużo lepiej wyglądają. Daj jakieś normalne zdjęcia to może się jednak okaże, że coś jest , ale z tym bicepsem 39 to podejrzana sprawa.

"Wszyscy ludzie są tacy sami, chcą szczęścia i nie chcą cierpieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Daj aktualne foto w tej samej pozie co stare, inaczej nie ma sensu mówić, czy jest lepiej czy gorzej...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
jesli chodzi o te same pozy - na 2 stronie jest podobna https://www.sfd.pl/temat126267_strona2/

a co do innych zdjec - jak znajde/zrobie to dam;]

co do obwodu bicepsa- na zdjeciu w tym poscie raczej nie da sie ocenic tego :/ (o ile wogole da sie ze zdjecia to ocenic - no chyba ze to zdjecie 3D lol) na starszych zdjeciach mam mniejszy obwod co jest oczywiste..
co do brakow w masie sie zgodze;] ale przynajmniej nie narzekam na 'faldki'

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5197
zrobil redukcje na kosciach

"Wiara umiera ostatnia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1413
WITAM. DALES CZADU. FAJNIE WYGLADASZ, DAJ FOTKE OD TYLU. A TAK PROPO TO GDZIE JESTES NA TEJ FOTCE, BO TAPETA W POKOJU JEST NIEZLA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4142
Jesli Ty masz w bicepsie 39cm to ja musze miec 60....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
zaaaaaaaaaaapodaj wiecej fot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
polyester... jakbys dokladni poczytal moj profil bys sie dowiedzial ze mam 190 cm wzrostu.. takze rozkmin sobie proporcje ciala... poza tym jeszcze raz powtarzam bo chyba nie wszyscy rozumieja - JAK ZE ZDJECIA OCENIC ROZMIAR BICEPSA? KTOS ZNA WZOR???;]
pozdro
ps. nowe zdjecia zapodam jak bedzie cyfrowka;]

Zmieniony przez - kosa w dniu 2005-10-01 21:48:10

mhm...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

reaktywacja

Następny temat

NASZE SIŁOWNIE- KONKURS

WHEY premium