Witam was a więc pytanie do was czy opłaca mi sie kupić wioślarza (od kumpla nie dużo chce )na siłownie tylko nie wiem czy jest sens, bardziej używałbym go do rozgrzewki.Powiedźcie co o tym myślicie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jak nie drogo to sobie kup kazdy sprzet sie przyda/moze sie kiedys przydac
...
szkoda kasy....sam mam i naprawdę uważam, że jest to zbędny element na siłowni. Lepiej rozgrzejesz się bez wioślarza niż na nim.
...
Chłopaki to są w agencji towarzyskiej
Zmieniony przez - Czarny91 w dniu 2008-06-05 22:05:57
Zmieniony przez - Czarny91 w dniu 2008-06-05 22:05:57
...
j/w chlopaki to u szewca drewniane gwozdzie prostuja 

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz

