SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzcie ; )

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
Witam.
Mam 19 lat(rocznikowo 20) ważę ok 73kg, wzrost 182.
Od 2 miesiecy (rzucilem fajki) robię trening ogólnorozwojowy i dobrze się odżywiam(prawie :D ), co dało dobry efekt bo przed nim ważyłem zaledwie 65kg. Tu jest moje pytanie do was, czy warto rozpisywać sobie jakiś poważy trening?
Raz w tygodniu
gram w piłkę nożną i ktoś mi polecał kupić gainer, żebym "nie wysechł", gdyż mam szczupłą sylwetke. Czy miał rację?
Kiedy zacząć trening brzucha?
Czekam na odp doświadczonych użytkowników.
Z góry dzięki :)

Zmieniony przez - mys7ic w dniu 2014-02-26 09:06:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4301
To zależy od ciebie . Jak masz jakiś cel np. powiekszenia masy mięśnowej to bez dobrego treningu i diety sie nie obejdzie . Gainier to tylko uzupełnienie diety , jak jej nie masz to kupowanie go jest zbędne . Najpierw musisz ułożyć diete i ew. jak bedziesz miał braki to może sie przydać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
mys7ic
Witam.
Mam 19 lat(rocznikowo 20) ważę ok 73kg, wzrost 182.
Od 2 miesiecy (rzucilem fajki) robię trening ogólnorozwojowy i dobrze się odżywiam(prawie :D ), co dało dobry efekt bo przed nim ważyłem zaledwie 65kg. Tu jest moje pytanie do was, czy warto rozpisywać sobie jakiś poważy trening?
Raz w tygodniu gram w piłkę nożną i ktoś mi polecał kupić gainer, żebym "nie wysechł", gdyż mam szczupłą sylwetke. Czy miał rację?
Kiedy zacząć trening brzucha?
Czekam na odp doświadczonych użytkowników.
Z góry dzięki :)


Tjw. jeśli chodzi o diete i gainer( gainer to nic innego jak zastępczy posiłek) w piłkę grasz tylko raz w tygodniu więc na pewno nie spalasz aż tak dużo kcal. Brzuch możesz trenować 2 razy w tygodniu, wszystko zależnie od celu jaki masz. Jeśli chcesz zbudować konkretnej masy, to musisz sięgnąć po trening dzielony(split) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
Co do diety to:
Do pracy robię: dwie kanapki z kiełbasą i serem/konserwą.
Obiad: kurczak z ryżem
Kolacja: Zupa + 2 kanapki z konserwą

Nowy Trening:

I.
Przysiady - 3s./5powt.
Ugięcia ramion - 2s./12powt.
Unoszenie sztangi nad głową - 2s./12powt.
Ugięcia ramion w opadzie - 3s./6powt.

II.
Przysiady - 3s./5powt.
Wyciskanie sztangi na ławce - 2s./12powt.
Martwy ciąg - 2s./12powt.
Pompki tyłem (triceps) z obciążeniem - 2s./10powt.

Trening na zmiane czyli:
1 Tydzień - I, II, I
2 Tydzień - II, I , I
itd.

Proszę o korekty jeśli to możliwe :)

Zmieniony przez - mys7ic w dniu 2014-02-26 11:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Dieta do wymiany: białka może masz na dzień jakieś 80gram. kanapka z kiełbasą i serem to nie jest posiłek.
Rozłóż sobie dietę na 5 pełnowartościowych posiłków, jeśli masz możliwość zjedzenia w pracy. Zamiast kanapek zrób sobie kurczaka z ryżem lub jakiegoś omleta. Na noc dobre źródło białka i tłuszcz, nie zapominaj o zdrowych tłuszczach. Do każdego posiłku prócz okołotreningowych po 5ml oleju lnianego, z wiesiołka lub MCT, ew. oliwa z oliwek jak nie stać Cię na dobrej jakości olej tłoczony na zimno. Myślę, że na treningu za bardzo się nie zmęczysz, słabo to wygląda 9serii roboczych w ciągu treningu... Poszperaj trochę spróbuj sobię jakiegoś konkretnego treningu jak nie pasuje Ci split 3/4 razy w tygodniu to spróbuj jakiegoś treningu dzielonego, A B góra dół, poszperaj na forum :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
Dzięki za rady :)
Aksel, troche mnie uświadomiłeś. No i widziałem twój dziennik kozak

Zmieniony przez - mys7ic w dniu 2014-02-26 11:44:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poliquin

Następny temat

Wyciąg do ściany MH-W001 Marbo 2011 Opinie kupić czy nie?

WHEY premium