SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening mięśni brzucha do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1672
Witajcie.
Postanowiłem zabrać się porządnie za mięśnie brzucha ;)
Napisałem sobie taki mały trening, chciałbym abyście go ocenili, napisali co dodać, zmienić, usunąć. Może coś zastąpić czymś?

Unoszenie nóg leżąc
Przyciąganie kolan do klatki piersiowej
Skłony w leżeniu płasko
Skłony w lezeniu płasko skośnie
Spinanie tłowia
stojąc - skręty tułowia ze sztangą
stojąc - skłony boczne ze sztangą

Jeżeli chodzi o skłony to myślałem też o tym, aby nogi zgięte położyć np. na łóżku, biodra wtedy jak najbliżej łóżka i wtedy robić skłony - co o tym myślicie? Efekty będą lepsze?

Dzięki wielkie za pomoc,
pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
sporo tego. za sporo wg mnie.

daj spięcia tulowia (wolny bardzo ruch - 4 sek w gore tyle samo w dół, a na gorze ruchu dodatkowo zepnij miesnie. cwicz przy lekko wciągnietym brzuchu) 4serie po max 15 ruchow (robiać technicznie jak mowie nie dasz rady nawet tyle zrobić )
sklony boczne z hantlą w ręku / albo wznosy nog na boki czy cos. 4 serie 15 ruchow.

co 3 dni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1672
Dzięki za odpowiedź.
Dodam, że mam troszke tłuszczyku na brzuchu ;)
A jak ze skłonami? Lepiej robić bez nóg w górze (normalne brzuszki) czy nogi mieć w górze (zgięte np. na łóżku)?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Rob leżąc na plecach z ugiętymi nogami tak jest optymalnie

Ps a to że zrobisz więcej brzuszków nie znaczy że spalisz szybciej tłuszcz z brzucha , ten jest "zużywany" równomiernie z całego ciała nie miejscowo

Resztę masz wyżej

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1672
Tak, wiem - w tym sporcie nie liczy się ilość ale jakość ;)
Dzięki wielkie :)
Pozdro.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie po treningu...

Następny temat

Cykl do OCENY ! ! !

electro
Polecane artykuły