Witam mam pytanie jak zrobić własną ławeczke ale może z drewna :
Ponieważ mam bardzo dużo drewna a niechce go spalić także
pomyslałem zeby zrobić ławke.
I chciałem jeszcze powiedziec o serwatce mój kolega sobie kupił na allegro serwatke za 30zł 4,5kg u sprzedawcy vinni, ja mu mówiłem ze to tylko w tłuszcz mu wejdzie ale oni tak kupił.
I w ciągu spożycia całej serwatki przytył około 8kg czystej masy mięśniowej. Sam chce kupić sobie tom serwatke co wy na to ??.
Ponieważ mam bardzo dużo drewna a niechce go spalić także
pomyslałem zeby zrobić ławke.
I chciałem jeszcze powiedziec o serwatce mój kolega sobie kupił na allegro serwatke za 30zł 4,5kg u sprzedawcy vinni, ja mu mówiłem ze to tylko w tłuszcz mu wejdzie ale oni tak kupił.
I w ciągu spożycia całej serwatki przytył około 8kg czystej masy mięśniowej. Sam chce kupić sobie tom serwatke co wy na to ??.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".
Krzysztof Piekarz
tozto odpady same javascript: void();