SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka odżywka najodpowiedzniejsza?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
Witam! Mam pytanie: jakie białko powinnam zażywać.
Mam 22 lata
170cm wzrostu,
waga 57kg,
tkanka tłuszczowa FAT % 23,8% (14kg)
Ćwiczę na siłowni(treningg siłowy) 3-4 dni w tygodniu, po ok. 40 min, po tym 10 min na stepperze a poźniej minimum 20 min. na bieżni lub orbitreku. W dni bez fitness clubu robie brzuszki i czasami biegam ok 20min.
Zależy mi na ujędrnieniu ciała głównie dolnych parti (uda pośladki), mocniejsym zarysowanie mięśni na brzuchu)i zbudowanie jako takich mięsni oraz zamianie tkanki tłuszczowej na mięśniową.
Prosze o odpowiedź jakia odżywka białkowa bedzie najodpowiedzniejsza. Z góry dziekuje za odpowiedz:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5529
witam :)

bialko to uzupelnienie diety.. wiec jak ja masz to ok.. jak nie ulozyc by sie przydalo :)...

zestawienie najlepszych/najbardziej polecanych bialek masz u mnie w profilu.. dwie z nich wlasnei sprawdzam.. przy czym nie sugeruj sie noc/dzien bo tak na prawde niewielka roznica w nich jest :)

pozdrawiam
powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
Dzieki za tak szybki odzew. Nie ma podziału na białko dla kobiet i facetów?Diety nie mam zadnej konkretnej ułożonej, staram sie odżywiać zdrowo i racjonalnie i mam jeszcze pytanko czy branie białka może spowodować wzrost masy bo tego absolutnie nie chce:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 306
Dieta dieta i jeszcze raz dieta...
jeślichodzi o białko to po masie widać że organizm łatwo nie przybierze na masie więc ja bym polecał jakiś komplex białek jest droższy ale skuteczny. Np: Nitroprogen-Trec
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
znalazłam cos takiego VitaminShop Whey Protein Concentrate 80% myslicie ze moze byc?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
dieta - dzial odzywianie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
drób,wołowina,wpieprzowina,nabiał...takie białko.

i jw.pzdr.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Controlled Labs Golden Finish

Następny temat

cp lub nitro

electro
Polecane artykuły