Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
21
dodam tylko, że 4 czerwca kończę 32 lata i z wiekiem doszedłem do tego, że nie ma się co podpalać na szybkie chudnięcie, małe, rozsądne kroczki a będzie dobrze
Szacuny
0
Napisanych postów
146
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1972
Dzieki za motywacje, mógłbyś zdradzić co robiłeś jaki trening, spalacz,dieta, moim celem jest tylko zejscie ze 103 cm do 80-85 ( 90 cm to bedzie extra )cm z pasa a 6-paka narazie nie potrzebuje:)
Szacuny
3
Napisanych postów
164
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
4237
Pierwsze co to poczytaj tematy o dietach, na początek ogranicz słodycze, fast foody i inne śmieci. Możesz zacząć ćwiczenia na mięśnie brzucha, na początek brzuszki, potem zainteresuj się 6 Weidera, nie zmniejszą się dzięki temu obwody ale wyrobią się mięśnie. Zacznij biegać, jeśli nigdy nie biegałeś to narazie spokojny truchcik, a nie HIIT bo się przetrenujesz i nic z tego nie będzie.