Witam mam pytanie dotyczace brania creatyny i hmb.Na opakowaniu producent podaje co i jak w dzien treningu ale nie ma nic na temat dni wolnych od silowni
Nie chce bez sensu zjesc za duzo bo i tak wszystko organizm wydali.Z gory dziekuje
Nie chce bez sensu zjesc za duzo bo i tak wszystko organizm wydali.Z gory dziekuje
Krzysztof Piekarz