Witam wszystkich :)
Aktualnie mam 14 lat i skaczę wzwyż (nad tyczką) około 152 cm, pytanie się pojawia tutaj - jak mogę powiększyć swój wynik o kilka centymetrów? Czy są jakieś konkretne ćwiczenia? Jeżeli tak to poproszę o konkretne przykłady :)
I kolejne pytanie :
Jak mogę poprawić swój czas w biegu na 60m sprintem? Mój rekord wynosi 8:52 a chciałbym się polepszyć kolosalnie nie chodzi o to aby się polepszyć o 1sekundę lecz o parenaście/paredziesiąt setnych sekundy. Czy jest to możliwe? Jeżeli tak również proszę o konkrety.
Pozdrawiam.
Aktualnie mam 14 lat i skaczę wzwyż (nad tyczką) około 152 cm, pytanie się pojawia tutaj - jak mogę powiększyć swój wynik o kilka centymetrów? Czy są jakieś konkretne ćwiczenia? Jeżeli tak to poproszę o konkretne przykłady :)
I kolejne pytanie :
Jak mogę poprawić swój czas w biegu na 60m sprintem? Mój rekord wynosi 8:52 a chciałbym się polepszyć kolosalnie nie chodzi o to aby się polepszyć o 1sekundę lecz o parenaście/paredziesiąt setnych sekundy. Czy jest to możliwe? Jeżeli tak również proszę o konkrety.
Pozdrawiam.

Just do it.
Krzysztof Piekarz
). Jeśli znasz angielski, mogę polecić Ci ciekawą stronkę z poradami treningowym. Rozumiem, że nie trenujesz w klubie - może warto się zapisać i trenować pod okiem fachowca?