SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszuję zestaw ćwiczeń dla 15-latka.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, jestem nowy na forum i chciałbym zacząć troszke cwiczyć. Na początek kilka słów o mnie. A wiec tak mam 15 lat ważę około 70kg i mam 180 cm wzrostu. Chciałbym uzyskać od was informacje jakie cwiczenia wykonywać na "klate" tzn klatka piersiowa i brzuch aby osiągnąć "kaloryfer". Mam takze jeszcze jeden problem a mianowicie strasznie cięknie przedramiona próbowałem juz kiedys coś z tym zrobić niestety efektow zero. Chciałbym was prosic o polecenie mi cwiczeń na poszczególne partie ciała wymienione wyzej. Dziękuję i gorąco pozdrawiam!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Sądzę jednak by autor odpuscil sobie (w tym wieku) trening silowy; dobra niech robi przysiady,wspieca,brzuszki,domator innymi slowy, ale bez obciazenia.

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kolejna sprawa to taka ze cwiczy sie wszystkeie grupy miesniowe a nie tylko klatke czy brzuch po pewnym czasie to moze wygladac wiec przekomicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Piszesz ze chcesz cwiczyc brzuch,klate oraz przedramiona. A gdzie najwazniejsze partie; tzn. plecy,nogi,barki,triceps? Rozwijac sie trzeba harmonijnie.

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeźbionator
Piszesz ze chcesz cwiczyc brzuch,klate oraz przedramiona. A gdzie najwazniejsze partie; tzn. plecy,nogi,barki,triceps? Rozwijac sie trzeba harmonijnie.

Przeczyta o tym już w artach
A jak się do tego zastosuje zależy już od jego intencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
jeżeli chcesz rozwinąć u siebie klatę, brzuch i przedramiona to chętnie ci poradzę jak to zrobić. po pierwsze klatka: nie ma co odkrywać na nowo Ameryki najlepszym ćwiczeniem na klatkę jest oczywiście wyciskanie sztangi na ławce płaskiej. następnie porób rozpiętki by mięśnie klatki się trochę rozciągnęły i na koniec treningu porozciągaj klatkę by szybciej się regenerowała. na abs'a rób brzuszki Jandy i wznosy nóg w zwisie na drążku, nie hańb się spinami. a co do przedramion rób zginanie palców z mocno obciążoną sztangą i zginanie nadgarstka z ciężką sztangą. rób max 5 powt. w serii, a serii według uznania ale minimum 3. z uwagi na małą liczbę powtórzeń proponował bym jednak robienie około 6 serii. pozdro.

Zmieniony przez - adidiii w dniu 2013-09-22 10:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
adidiii koledzy wyżej już pomogli chłopakowi a twoja wypowiedzi w niczym mu nie pomoże jedynie może zaszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Ja jednak na przedramiona radzilbym mu sciskac sciskacz. Bardzo dobre efekty; Zwykłą wage potrafilem zacisnac do 55kg, po miesiacu zabawy ze sciskaczem waga wskazywala na zacisniecie 70kg. :)

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
No i zanotowałeś tylko wzrost siły, a on chce zwiększyć obwód przedramion więc po co mu to?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Tzn. zapomnialem dodac ze przyszlo jakied 1,5cm w przedramieniu. :)

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
jak mu może zaszkodzić ??? czekam na odpowiedź, która wnioskując z twoich odpowiedzi na inne pytania na forum nie będzie zbyt mądra, ale chętnie jej wysłucham. Aha, i z tym ściskaczem do też dobry pomysł, sam mam ściskacz i bardzo dobrze mi służy. pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan treningowy do oceny

Następny temat

Tartan.

WHEY premium