Witam kupiłem mega capsy BIOGENIX CELL PUMP 120 caps, wysypałem proszek w środku i czuje ze nie jest zbyt sypki, widzę ze po rozdrobnieniu go palcami jest cytronowo biały (zoltawy odcien). Czy to normalne czy to się pod wpływem wilgoci zrobiło? Cz to sie nadaje do wszamania?
czy jest to spsuta CREATYNA? Może to już jest przeksztalcona kreatyna w kreatyninę? Czy to musi mieć leciutko żółtawy odcień? jak to u Was wygląda? Wiecej juz nie kupię CAPS tylko w luzem w gramach.
czy jest to spsuta CREATYNA? Może to już jest przeksztalcona kreatyna w kreatyninę? Czy to musi mieć leciutko żółtawy odcień? jak to u Was wygląda? Wiecej juz nie kupię CAPS tylko w luzem w gramach.
Krzysztof Piekarz
i potwierdzi konsystencje