SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dodać jeszcze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Mam właśnie dużą puchę cell pumpa ,cm3 180kapsów i chciałbym jeszcze coś dokupić:zastanawiam się nad tauryna lub BCAA...myślałem jeszcze nad glutaminą ale czytałem podobne tematy i opinie są różne(niektórzy chwalą a inni piszą że szkoda na to kasy):P...i jak radzicie?...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
hmm...zdecydowałem się jednak na Nitroprogen czyli będę miał w zestawie cm3,cell pump i to białko jak radzicie dawkować?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
dokupic witaminek zma zadbac o diete ewentualnie zakpuic jakies bialko /gainer i stosowac wg brakow w diecie, to by bylo na tylew

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
tauryne bcaa glutamine olej jesli celem masa sa zbedne

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
hmm,pewnie macie racje...to jeśli gainer to np. może być Mass XXL, Magnum 800 czy Monster Mass(inne propozycje mile widziane tak gdzieś ok 100zł)...Albo jednak białko-jakie byś Cię polecili?Nitroprogen czy Perfect whey protein(trec)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
ok 100?? ciezko bedzie lepiej troche dolozyc i kupic wieksze opakowanie bo nie ma sensu kupowac 1 kg bialka to za malo na cykl , no chyba ze ktos naprawde ma swietnei dopracowana diete i bedzie spozywal po 20 gr dziennie - smiem w to watpic
PS syntrax matrix ok 140 zl za 2,3 kg to juz bardzo sensowna propozcyja

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2008-05-21 13:31:54

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
heh może być trochę ponad 100...tak ale za ta sama kasę miałbym 4,8kg Mass XXL...ciężki wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
wybór jest banalny, jeśli masz pojęcie o odżywianiu.

udaj się do odpowiedniego działu,skożystaj z wyszukiwarki, tak żebyś wiedział czego ci potrzeba.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
mass jest w porzakdu w dodatku smak czekoladowy pycha smialo mozna dorzucac ser bialy i nadal smakuje wybornie:)

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2008-05-21 17:50:18

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
kris: można schodzić poniżej 20g biała z supli dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
mozna oczywscie mwszytsko mozna ale ja wiem ze jak sie pracuje,studiuje itp to ciezko to zrobic , ja nie wyobrazam sobie szczerze cyklu bez zarcia w prochu

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CELL PUMP (dziwny przypadek) - CZY TO NORMALNE? PROSZĘ O POMOC

Następny temat

Nitrobolon 2

WHEY premium