SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

WARIAT! Gdzie Twe foty?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1595 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13147
hehe sami czytaliscie o reakcji FabioBB
ja dalej sadze ze w postach Wariata było zaledwie pare procent prawdy

Falsmile

"All men are heroes...in dreams"
<<<Sigmunt Freud>>>

Falsmile

Memento Mori

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 27831
I co z tego?! Dobrze sie za to czytalo;))
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15737
Fabio, a da rade wrucić jego foty tutaj?? I tak obiecał, takze nic złego by sie nie stało...

Go to hell...!(There is no life,without the pain)

NIEZRZESZONY

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Hehhee
boogi sog za posta


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18081
hmmmm!!!!!!!!!!! z chęcią bym to zrobił ,ale obiecałem WARIATOWI ,że lookne i je skasuje i tak zrobiłem

Pozdrawiam

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10867
Fabio i jak on wkoncu wyglada Twoim fachowym okiem?
...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3627 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
Wariat - gdzie te foty?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7126
No wariat tez bym chetnie zobaczyl twoje fotki

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kto to jest ten Wariat?

>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18081
Kobe pytasz jak wygląda moim fachowym okiem
Tragedia ,to porażka nie kulturystyka ,nie nabijam się wcale ale tam nie widać nawet początków separacji co ja mówie o separacji naprawdę niezabardzo można się kapnąć ,że koleś trzyma jakąkolwiek dietę i jest bywalcem siłowni .
POZDRAWIAM

P.s. A co do moich planów Boogie to ich nie ma w najbliższym czasie ,oczywiście forma na wiosnę będzie (foty zapodam) a na dzień dzisiejszy od tygodnia zdycham (GRYPA) waga leci w dół sami wiecie jeść się nieche i nie da (ból gardła) zero siłowni ,ale spox nadrobimy
W ciągu tygodnia poleciałem już 4 kg w dół

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje foto, przed i po:)

Następny temat

Mistrz Świata i ja :))))

electro
Polecane artykuły