SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co wziasc do VPX NO SCHOTGUN i Jabczanu Creatyny??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
odstalem no schotguna i jabczan kreatyny z czym to najlepiej wziasc aby byly dobre efekty??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
baze masz. Co ty jeszcze chcesz? trening i dieta inny dzial.
Z odzywek do uzupelnienia jadlospisu gainer\bialko.
Nie napisales celu, stazu, nic o sobie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
Mam 17 lat,191cm wrostu i waze 97kg.Cwicze od pol roku caly czas po 3-4 razy w tygodniu.Chcialbym zdobyc mase ale razarem tez rzezbe.Czy mam cos jeszzcze dokupic do tego no schotguna i jablczanu? I prosze o pomoc w ulozeniu diety..Z Gory Dzieki za pomocCzy ten no schotgun jest dobry?Sa dobre efekty po nim?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363


to tyle na pytania o efekty

po diete idz tutaj:

https://www.sfd.pl/Problem_!_Bardzo_Wazne-t381029-s2.html

tutaj masz podstawy:

https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
mam tcm 90 tabsow:DTo dietke sobie zrobie od pon i zaczynam brac te odzywki..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49212
brales cos wczesniej czy tak na suchara schotguna ? :)

Zmieniony przez - slayerek01 w dniu 2008-04-30 18:36:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
bralem juz wczesniej kreatynke i white proo massa.kreatyny wzialem okolo 200 tabs.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79786
jestem pewny ze przeczytales te 2 linki ktore dal ci siodema i skrupulatnie je przeboiles wiec:
90 kaps. to za malo, musisz dokupic. Do tego jakies odzywli typu gianer\bialko w celu uzupelnienia diety i jakies wiaminy.

Zmieniony przez - biernol w dniu 2008-05-04 18:55:55
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko ;) .....

Następny temat

Czy mozna połączyć dwie odżywki z kreatyną??

electro
Polecane artykuły