odstalem no schotguna i jabczan kreatyny z czym to najlepiej wziasc aby byly dobre efekty??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
baze masz. Co ty jeszcze chcesz? trening i dieta inny dzial.
Z odzywek do uzupelnienia jadlospisu gainer\bialko.
Nie napisales celu, stazu, nic o sobie
Z odzywek do uzupelnienia jadlospisu gainer\bialko.
Nie napisales celu, stazu, nic o sobie

...
Mam 17 lat,191cm wrostu i waze 97kg.Cwicze od pol roku caly czas po 3-4 razy w tygodniu.Chcialbym zdobyc mase ale razarem tez rzezbe.Czy mam cos jeszzcze dokupic do tego no schotguna i jablczanu? I prosze o pomoc w ulozeniu diety..Z Gory Dzieki za pomoc
Czy ten no schotgun jest dobry?Sa dobre efekty po nim?
Czy ten no schotgun jest dobry?Sa dobre efekty po nim?...
to tyle na pytania o efekty
po diete idz tutaj:
https://www.sfd.pl/Problem_!_Bardzo_Wazne-t381029-s2.html
tutaj masz podstawy:
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html
pozdrawiam
Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
...
brales cos wczesniej czy tak na suchara schotguna ? :)
Zmieniony przez - slayerek01 w dniu 2008-04-30 18:36:45
Zmieniony przez - slayerek01 w dniu 2008-04-30 18:36:45
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz