Szacuny
2
Napisanych postów
121
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1475
Witam, jestem nowy na forum SFD, chciałem uzyskać informacje na temat treningu dzielonego, oczywiście wiem na czym polega, interesują mnie dokładnie zalety i wady trenigu dzielonego i dlaczego warto go stosować. Licze na odpowiedz lub link do określonego tematu. pzdr
Szacuny
2
Napisanych postów
121
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1475
Teoretycznie ćwicze już rok, ale większość to tak lekko i przeważnie w domu, teraz zaczynam trenować na siłownii z pełnym sprzętem, mam dosyć szybką przemiane materii, więc o brzuch się njie martwie, a zależy mi na masie i troche na sile...