Chciałbym spalić tłuszcz, tylko że wage mam dobrą ( tzn. przy 180 cm 72 kg ). Chodzi o to że jestem otłuszczony, a to wina diety w postaci frytek, chipsów i tego typu rzeczy. Mam lipomastie. Chciałem np: kupić Thermal Pro, bo tłuszcz schodzi naprawde fatalnie, tylko że ten spalacz jest bardzo mocny, a je chciałbym aby zszedł tylko tłuszcz, a nie miesnie i nie zebym ważył tyle co kościotrup ( waga minimum jaką chciałbym osiągnąć to 65 kg, a następnie masować do obecnej wagi, ale na diecie ). A wiem że Thermal w 2 miesiące potrafi spalić 16 kg, a przy mojej wadze byłoby to katastrofą. Ja nie chce tyle chudnąć w kg, tylko w tkance tłuszczowej.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie uzywaj na razie zadnych spalaczy.Wyrzuc z diety niezdrowe jedzenie.Moze sie okazac,ze to + troche ruchu wystarczy.
Jesli pomimo zdrowego odzywiania nie bedziez widzial efektow-uloz diete,zacznij wiecej cwiczyc
Jesli pomimo zdrowego odzywiania nie bedziez widzial efektow-uloz diete,zacznij wiecej cwiczyc
...
nie wierz reklamą.
nie ma już thermala,
tzn nie ma tego co był kiedyś,
teraz już tylko marne podróbki,
w których nie wiadomo co jest.
pzdr/
nie ma już thermala,
tzn nie ma tego co był kiedyś,
teraz już tylko marne podróbki,
w których nie wiadomo co jest.
pzdr/
DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
...
Witam
Dokładnie tak. Wyrzucenie przetworzonej żywności połączone z systematyczną aktywnością fizyczną, zmobilizuje organizm do uruchomienia mechanizmów odpowiedzialnych za wykorzystanie lipidów podskórnych w celach energetycznych. W Twoim przypadku powinno to dać wiele. Jak dalej będzie ciężko to pomyślimy co dalej.
Dokładnie tak. Wyrzucenie przetworzonej żywności połączone z systematyczną aktywnością fizyczną, zmobilizuje organizm do uruchomienia mechanizmów odpowiedzialnych za wykorzystanie lipidów podskórnych w celach energetycznych. W Twoim przypadku powinno to dać wiele. Jak dalej będzie ciężko to pomyślimy co dalej.
Pozdrawiam
Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
