witam czy jest sens do takiego planu na pon
PLECY:
1.WIOSLOWANIE SZTANGIELKA W OPARCIU O LAWKE 12/10/8/8
2.SCIAGANIE DRAZKA GORNEGO WYCIAGU SZEROKIM NADCHWYTEM DO KLATKI 12/10/8
3.SCIAGANIE DRAZKA GORNEGO WYCIAGU SZEROKIM NADCHWYTEM DO KARKU 12/10/8
4.PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 12/10/8/6
BICEPS:
1.UGINANIE RAMION SZTANGA/KRATOWNICA STOJAC 12/10/8/6
2.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY") 12/10/8/6
jako ost cwiczenie czyli trzecie do bicepsa dorzucic chociaz jedna serie tzw"21" na dobicie bic czy dorzucic normalnie 3s czy wogóle ,a drugie pytanie bardzo prosze o pomoc gdyz w cwiczeniach na plecy mam duzo cw na atlasie i chchlbym ktorys z wyciagu zaminic ja jakies cw ktore nieobciaza dolnej czesci plecow jak np mc , pozdrawiam
PLECY:
1.WIOSLOWANIE SZTANGIELKA W OPARCIU O LAWKE 12/10/8/8
2.SCIAGANIE DRAZKA GORNEGO WYCIAGU SZEROKIM NADCHWYTEM DO KLATKI 12/10/8
3.SCIAGANIE DRAZKA GORNEGO WYCIAGU SZEROKIM NADCHWYTEM DO KARKU 12/10/8
4.PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 12/10/8/6
BICEPS:
1.UGINANIE RAMION SZTANGA/KRATOWNICA STOJAC 12/10/8/6
2.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY") 12/10/8/6
jako ost cwiczenie czyli trzecie do bicepsa dorzucic chociaz jedna serie tzw"21" na dobicie bic czy dorzucic normalnie 3s czy wogóle ,a drugie pytanie bardzo prosze o pomoc gdyz w cwiczeniach na plecy mam duzo cw na atlasie i chchlbym ktorys z wyciagu zaminic ja jakies cw ktore nieobciaza dolnej czesci plecow jak np mc , pozdrawiam
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
Masz uraz kręgosłupa w części lędzwiowo-krzyżowej?? Jeśli tak to napisz bo żeby doradzić to jest istotny fakt, swoją drogą ja też mam taki uraz od 14 lat a i tak robię MC tylko nie mam zamiaru szaleć z ciężarami. Zresztą jak jest technika i odpowiedni ciężar to nic się nie stanie chyba że ktoś ma na maxa spitolony kręgosłup.