SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(większy) Bic koniecznie potrzebny!:-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 978
Ej joł... Ćwicze dopiero od 4 mieszków i jest git po za tym że mój bicek nie idzie najlepiej... (przynajmniej tak mi się zdaje) Chodzi o to że chciałbym mieć w nim więcej masy i pary (32cm) Dajcie jakąś radę dla biednego Gienia... PZDR

mały wielki chłopiec:P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Jasne jest, że w pierwszej kolejności trzeba coś zbudować, żeby później móc to coś wyszlifować i wyeksponować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Jeżeli Ci zależy na większej masie bicepsa to najlepsze efekty powinien dawać zwykły standardowy plan treningowy na mase. Co jakiś czas powinieneś podnosić intensywność, masz wiele do tego wariantów. Możesz dołożyc jedną serię więcej, cały czas staraj się zwiększać obciążenie lub staraj się robić więcej powtórzeń, zmieniaj co jakiś czas ćwiczenia i koniecznie napinaj w wolnym czasie bicepsy, stosuj również zasadę szczytowego napięcia. Przykładowo, gdy uginasz ramiona ze sztangą to staraj się w szczytowym momencie napiąć bicepsy na całe 3 sekundy, dopiero wtedy opuszczasz sztangę. Po każdym treningu możesz zrobić coś na dopalenie bicepsa, na przykład Arnold Schwarzenegger proponował uginanie ramion na modlitewniku do momentu, gdy ramiona odmówią nam całkowitego posłuszeństwa i nie jesteśmy w stanie podniesc sztangi wyżej nić na 3 cm. Innym dobrym sposobem mogą być "21" i suuperserie, ale to już dla bardziej doświadczonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 978
thx wielki za odp... pozdro spróbuję się zastosować

mały wielki chłopiec:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2013
Ja skorzystam z zamieszczonego tematu i spytam o jedna sprawę związaną z bicepsem.
Również ćwiczę 4 miesiące i zauważyłem ze jak do tej pory biceps rośnie mi około 1cm na miesiąc.Jak zaczynałem miałem około 30 obecnie jest 35. Czy to jest dobry przyrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 978
Kob_92: ja jak zaczynałem to miałem 28. po 4 m. 32 więc idziemy podobnie... Pzdr dla silniejszych:)

mały wielki chłopiec:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
a jeszcze troche i nie bedzie rosnąć i sie załamiecie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 978
Dzięki Adzik za pocieche...:) tera będę płakał przez całą noc...

mały wielki chłopiec:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
luzik ;P

na razie efekty będą dla Was oszałamiające ;] ale niedługo przestanie rosnąc w takim tempie ;)

tylko zebyscie nie przestali cwiczyc :P

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2007-11-13 18:25:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2013
Hehe ja wiedziałem o tym od początku.
Słuchaj zaczynaliśmy z kumplami ćwiczyć około w 10.
Obecnie ćwiczę już tylko z jednym kumplem tamci poodpadali już po 1 miesiącu.
W moim wieku jest bardzo mało osób które mają dość zapału by ćwiczyć na dłuższa metę.W mojej szkole na ponad 400 osób ćwiczy może z 3-5 chłopaków ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
1. Nie wprowadzaj priorytetow przy takim stazu bo to smiech na sali
2. Ze teraz idzie swietnie to sie cieszcie bo juz nie dlugo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Mój kolega, po sześćiu miesiącach treningów zmienił się nie do poznania. Po kolejnych dwóch latach treningów zmienił się bardzo nie znacznie. Najważniejsze, że się nie poddaje i nie wymięka jak co niektórzy. U mnie przyrosty siły i masy są również nikłe, mimo że na początku dostałem niezłego kopa. Tak to już jest. Nie wolno się jednak zniechęcać brakiem postępów. Główną cechą mistrzów jest cierpliwość, to głównie dzięki niej osiągają sukces.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy poprawiony plan ale czy dobrze :?

Następny temat

pompki w podporze tyłem

WHEY premium